Projektowanie Wnętrz na Facebook

Szafka pod telewizor – mebel tylko z pozoru nieistotny

Opublikowano: 18 grudnia, 2013 Autor:

Szafka pod telewizor, choć nie należy do najbardziej spektakularnych mebli, pełni bardzo pożyteczne funkcje. Wykorzystujemy ją głównie w chwilach, niezbędnego przecież, odpoczynku. Powinna spełniać dwa główne zadania: odpowiadać na nasze potrzeby praktyczne i korespondować z resztą aranżacji. 

Szafka pod telewizor Bydgoskie Meble2Szafka pod telewizor pomieści filmy i akcesoria RTV

Wszystkim tym, którzy gromadzą kolejne pozycje filmowe na płytach dvd, powinno zależeć na szafce TV z pojemnymi szufladami, szafkami lub półkami. Od ich rodzaju, układu i wielkości zależy nie tylko nasza wygoda, ale i estetyczny wygląd salonu. Wysoka, pojemna szafka pomieści wiele drobiazgów. Ich wysokość gwarantuje miejsce nie tylko na płyty, ale i inne rzeczy, które chcemy uporządkować. Niższy, ale dłuższy model może z kolei połączyć nowoczesną formę z praktycznymi rozwiązaniami: dwie szafki i szklane półki to świetne miejsce na drobiazgi, a także, np. odtwarzacz DVD.

Ciekawą formę proponuje firma Bydgoskie Meble w szafce z kolekcji Filadelfia. Symetryczny układ szafek został złamany niską, boczną półką, która może być miejscem zarówno na odtwarzacz DVD, stos gazet czy przedmioty dekoracyjne – jej umiejscowienie i rozmiar nie narzucają żadnych ograniczeń. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są szuflady. Szafki z kolekcji Madison dysponują aż czterema szufladami, które znacznie ułatwiają utrzymanie porządku. W przypadku przechowywania drobnych rzeczy, jest to udogodnienie nie do przecenienia.
Szafka pod telewizor MadisonDobierz szafkę do aranżacji wnętrza

Do mieszkań urządzonych w nowoczesnym stylu pasować będzie szafka oszczędna w formie, za to posiadająca połyskliwe płaszczyzny szarych piaskowych frontów skomponowanych z blatem w kolorze dąb wenge. Nowoczesną formą charakteryzują się także szafki z kolekcji Madison. Prosta bryła łączy asymetryczne powierzchnie szuflad i półek, ciepły brąz spotyka się ze spokojną bielą – taka szafka może być uzupełnieniem wielu aranżacji.

Szafka pod telewizor Bydgoskie MebleWybór odpowiedniego modelu szafki pod telewizor pomoże nam zachować porządek zarówno wewnątrz mebla, jak i w całej przestrzeni wokół telewizora. Warto mieć to na uwadze, że nie ma lepszego miejsca do wypoczynku, niż uporządkowana, estetyczna aranżacja.
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz