Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

TESTOSTERON W ŁAZIENCE

Przywykło się uważać łazienkę za kobiece królestwo – krainę niezliczonych słoiczków, tubek, pojemniczków ze specyfikami, większości których mężczyzna nie potrafi nawet zidentyfikować. Również stylistyka większości łazienek tworzona jest z myślą o paniach właśnie – subtelne, pastelowe odcienie płytek i delikatne kwiatowe ornamenty na dekorach. A co z panami, którzy ze swojej łazienki korzystają sami, bądź z rzadka tylko zapraszają do niej płeć piękną?

–>

CERAMSTIC swoją kolekcją gresu polerowanego CHUUK wychodzi naprzeciw potrzebom prawdziwych mężczyzn. Ta kolekcja znajdzie zastosowanie w łazience każdego faceta. Zero pastelowych kolorów. Zero kwiatków. Zero zbędnych ornamentów. Najwyższej jakości materiały i wykonanie oraz prostota formy – jednym słowem Łazienka Prawdziwego Mężczyzny.

wnętrze

Ta wysmakowana kolekcja płytek gresowych nieszkliwionych produkowana jest w technologii podwójnego zasypu. Powierzchnia płytek imituje kamienie naturalne – ich chłodna, wyrafinowana kolorystyka nada elegancji każdemu wnętrzu. Duże dekory CHUUK z minimalistycznym wzorem kół znakomicie sprawdzą się w ultra-nowoczesnych wnętrzach tak lubianych przez mężczyzn.

Panowie, uwaga! Może się okazać, że łazienka zaaranżowana gresem polerowanym CHUUK przyciągnie również panie. W końcu prawdziwe kobiety kochają prawdziwych mężczyzn?

Więcej informacji pod adresem: http://www.unlimit.com.pl/
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *