Projektowanie Wnętrz na Facebook

Tradycja i innowacja

Opublikowano: 23 czerwca, 2008 Autor:

Heradesign prezentuje nowy świat materialny

Z okazji jubileuszu stulecia stosowania łączonych spoiwem magnezowym płyt z wełny drzewnej, firma Heradesign prezentuje swój rozszerzony program produktów.

Czołowy oferent łączonych spoiwem magnezowym płyt z wełny drzewnej, służących tworzeniu funkcjonalnych stropów i ścian, rozszerza portfolio wypróbowanych produktów o rozwiązania wzornictwa akustycznego najwyższej klasy i najnowszej technologii, które spełniają najbardziej wyszukiwane oczekiwania w dziedzinie projektowania. Nowa linia produktów nazywa się Executive i uzupełnia obecną linię Trend o płyty dekoracyjne o najróżniejszych powierzchniach.

Heradesign Executive

–>Wynalezienie pierwszych lekkich płyt budowlanych z wełny drzewnej, wytwarzanych z naturalnych surowców: drewna i magnezytu, sięga roku 1908. Było to pionierskie osiągnięcie, które wywarło duży wpływ na międzynarodową branżę materiałów budowlanych i izolacyjnych, oraz jako płyta Heraklith podbiła światowe rynki. Klasyk jakości XX wieku był nadal doskonalony i obecnie jest znany jako rozwiązanie wzornictwa akustycznego najwyższej klasy i najnowszej technologii. Dział Heradesign Decken Division, dawniej część spółki Heraklith AG, a obecnie jednostka organizacyjna firmy Knauf Insulation GmbH, prezentuje w roku 2008 swój rozszerzony portfel produktów. Główny oferent wysokiej jakości dekoracyjnych systemów stropów z wełny drzewnej tym samym umacnia nie tylko swoją pozycję rynkową, lecz przenika też do nowego segmentu rynkowego. Najnowsze osiągnięcie programu, linia produktów Executive, oznacza wejście do absolutnego segmentu premium. Prezentowane w ramach linii produkty Heradesign style oraz Heradesign deluxe otwierają nowe perspektywy tworzenia dekoracyjnych i funkcjonalnych stropów i ścian.

Heradesign Trend

Trójwarstwowe płyty dekoracyjne składają się z jądra z wełny drzewnej klasy przeciwogniowej A2 i są powlekane z obu stron. Klient dokonuje wyboru pomiędzy fornirami z prawdziwego drewna i wysokiej jakości laminatu oraz najróżniejszymi rodzajami drewna, jakościami farb i powierzchni. Dzięki superprecyzyjnej mikroperforacji produkty zyskują doskonałą skuteczność akustyczną, która jest zaledwie widoczna gołym okiem. Podobnie jak we wszystkich produktach Heradesign, również w przypadku tej innowacji uwzględniono wymogi ekologiczne: ekskluzywny produkt Heradesign deluxe z jądrem z wełny drzewnej i fornirem z prawdziwego drewna jest absolutnie czystym produktem naturalnym.

Wypróbowany asortyment produktów linii Trend składa się z produktów Heradesign superfine, Heradesign fine, Heradesign micro, Heradesign plano oraz z dwuwarstwowej płyty dekoracyjnej Heradesign micro plus. Wybór obejmuje dwie powierzchnie włókniste o szerokości włókna 1 mm lub 2 mm oraz dwie powierzchnie porowate. Wszystkie powierzchnie mogą być barwione najróżniejszymi kolorami lub zdobione indywidualnie poprzez nadruk dowolnych motywów i wzorów. Swoją żywą powierzchnią i szlachetną strukturą z włókien płyty dekoracyjne Heradesign tworzą optyczne akcenty w aranżacji stropów i ścian i zapewniają doskonałą akustykę wnętrz. Stosowane na dużych czy też małych powierzchniach płyty z wełny drzewnej stanowią idealne uzupełnienie dominujących trendów budowlanych, w których najważniejszymi materiałami są szkło, metal, drewno i beton.

Produkty Heradesign oferują architektom i projektantom zróżnicowane możliwości projektowania w najróżniejszych obszarach zastosowania, począwszy od budynków użytku publicznego poprzez biura aż po przedszkola lub ekstrawaganckie event locations. Obiekty referencyjne w kraju i za granicą , jak na przykład Fitness Club w Warszawie, w Polsce, ukazują w sposób wywierający wrażenie funkcjonalne i estetyczne korzyści płynące z zastosowania płyt z wełny drzewnej Heradesign.

Nową linią produktów Executive firma Heradesign ponownie udowadnia swoją innowacyjność i siłę rozwoju. Wchodząc do segmentu premium Heradesign staje się absolutnym trendsetterem w dziedzinie akustycznie skutecznych systemów stropowych z wełny drzewnej.

www.headlines.pl
Tags:

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz