Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Użyteczne gadżety

Gadżety mają to do siebie, że nie zawsze są użyteczne. Czy "kolorowanie" wody obok efektownego widoku może znaleźć praktyczne zastosowanie w Twoim domu? Albo czy ruchoma deska z hartowanego szkła na Twoim zlewozmywaku obok funkcji użytecznej może pełnić funkcje ozdobną? Przekonaj się sam.

–>

Zimna czy gorąca?
{mosimage cw=319 ch=221 iw=319 ih=221 url=http://www.aglos.pl/index.php?products=product&prod_id=798 target=_blank}

Woda z kranu ma to do siebie, że jest albo za gorąca, albo za zimna. Regulowanie do odpowiedniej i oczekiwanej temperatury, nawet przy pomocy jednego uchwytu, chwilę może potrwać.
A i tak ostateczny efekt sprawdza się „ręcznie”.
Koniec z tym! Firma Blanco wprowadziła właśnie baterię, która kolorem wody informuje Ciebie o tym, jaka woda płynie.
W baterii MASTER ILUX są zainstalowane i zasilane przez turbinkę specjalne diody, które oświetlają wodę w zależności od jej temperatury. Jeżeli woda jest gorąca – to na czerwono, ciepła – na fioletowo, a gdy płynie zimna – kolor wody zabarwia się na niebieski. A co najważniejsze – nie ma potrzeby zasilania prądem, przez co jest całkowicie bezpieczna.
Twoje pociechy z pewnością będę chętniej myły ręce, bo oprócz tego, że będzie wiadomo, jaka płynie woda, to będzie je cieszyć niesamowity efekt wizualny.

Zlewozmywak w kuchni

{mosimage cw=368 ch=225 iw=368 ih=225 url=http://www.aglos.pl/index.php?products=product&prod_id=2883 target=_blank}

Zlewozmywak w kuchni coraz częściej traktowany jest nie tylko jako miejsce do zmywania czy przygotowania posiłku, ale jako ozdoba kuchni.
Dzieje się to za sprawą coraz większej popularności zmywarek i otwarcia kuchni na pozostałe pomieszczenia w domu.
Niepowtarzalnego stylu i charakteru na pewno doda Twojej kuchni nowa seria zlewozmywaków ZENO firmy Teka.
To niezwykłe połączenie zlewozmywaka prostokątnego z okrągłą komorą. Przekątna zlewozmywaka i jego głębokość pozwolą na umycie każdego naczynia.
Deska z hartowanego szkła jest specjalnie wyprofilowana do tego zlewozmywaka i sama w sobie stanowi niezwykłą ozdobę. Deskę można bez problemu przesuwać na całej długości zlewu, co umożliwia wrzucanie pokrojonych produktów prosto do naczynia ustawionego w komorze. W standardowym wyposażeniu jest także korek automatyczny i wkład sitowy (w wersji półtorakomorowej).
Dzięki temu zlewozmywak wraz z baterią staje się tą częścią kuchni, która nadaje jej swoistego i oryginalnego stylu. Jego wyróżniający się kształt będzie pasować do kuchni zarówno nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych.

autorem artykułu jest Agnieszka Michałek
tel. 0507 57 63 69, GG 691254
www.aglos.pl, aglos@aglos.pl
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *