Projektowanie Wnętrz na Facebook

Użyteczne gadżety

Opublikowano: 4 marca, 2008 Autor:

Gadżety mają to do siebie, że nie zawsze są użyteczne. Czy "kolorowanie" wody obok efektownego widoku może znaleźć praktyczne zastosowanie w Twoim domu? Albo czy ruchoma deska z hartowanego szkła na Twoim zlewozmywaku obok funkcji użytecznej może pełnić funkcje ozdobną? Przekonaj się sam.

–>

Zimna czy gorąca?
{mosimage cw=319 ch=221 iw=319 ih=221 url=http://www.aglos.pl/index.php?products=product&prod_id=798 target=_blank}

Woda z kranu ma to do siebie, że jest albo za gorąca, albo za zimna. Regulowanie do odpowiedniej i oczekiwanej temperatury, nawet przy pomocy jednego uchwytu, chwilę może potrwać.
A i tak ostateczny efekt sprawdza się „ręcznie”.
Koniec z tym! Firma Blanco wprowadziła właśnie baterię, która kolorem wody informuje Ciebie o tym, jaka woda płynie.
W baterii MASTER ILUX są zainstalowane i zasilane przez turbinkę specjalne diody, które oświetlają wodę w zależności od jej temperatury. Jeżeli woda jest gorąca – to na czerwono, ciepła – na fioletowo, a gdy płynie zimna – kolor wody zabarwia się na niebieski. A co najważniejsze – nie ma potrzeby zasilania prądem, przez co jest całkowicie bezpieczna.
Twoje pociechy z pewnością będę chętniej myły ręce, bo oprócz tego, że będzie wiadomo, jaka płynie woda, to będzie je cieszyć niesamowity efekt wizualny.

Zlewozmywak w kuchni

{mosimage cw=368 ch=225 iw=368 ih=225 url=http://www.aglos.pl/index.php?products=product&prod_id=2883 target=_blank}

Zlewozmywak w kuchni coraz częściej traktowany jest nie tylko jako miejsce do zmywania czy przygotowania posiłku, ale jako ozdoba kuchni.
Dzieje się to za sprawą coraz większej popularności zmywarek i otwarcia kuchni na pozostałe pomieszczenia w domu.
Niepowtarzalnego stylu i charakteru na pewno doda Twojej kuchni nowa seria zlewozmywaków ZENO firmy Teka.
To niezwykłe połączenie zlewozmywaka prostokątnego z okrągłą komorą. Przekątna zlewozmywaka i jego głębokość pozwolą na umycie każdego naczynia.
Deska z hartowanego szkła jest specjalnie wyprofilowana do tego zlewozmywaka i sama w sobie stanowi niezwykłą ozdobę. Deskę można bez problemu przesuwać na całej długości zlewu, co umożliwia wrzucanie pokrojonych produktów prosto do naczynia ustawionego w komorze. W standardowym wyposażeniu jest także korek automatyczny i wkład sitowy (w wersji półtorakomorowej).
Dzięki temu zlewozmywak wraz z baterią staje się tą częścią kuchni, która nadaje jej swoistego i oryginalnego stylu. Jego wyróżniający się kształt będzie pasować do kuchni zarówno nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych.

autorem artykułu jest Agnieszka Michałek
tel. 0507 57 63 69, GG 691254
www.aglos.pl, aglos@aglos.pl
Tags: , , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz