Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Łazienka

Wanna z mnóstwem akcesoriów

Komfort to jedna z najważniejszych zalet, które powinna zapewniać dobrze zagospodarowana łazienka. Najlepiej poczuć się możemy oczywiście w wannie. Gdy możemy dostosować ją do naszych bieżących potrzeb i zachcianek, jest tylko lepiej.

Wanna Comfort Plus KołoWanna pełna gadżetów

Wanną, która daje użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości konfiguracyjnych jest najnowszy produkt marki Koło – Comfort Plus. Komfort podczas kąpieli poprawiają w niej uchwyty, zagłówek, ławeczka – siedzisko, półeczka oraz ozdobna pokrywa odpływu zabezpieczona przed przypadkowym zamknięciem.

Samoprzylepny zagłówek

Ergonomicznie wyprofilowane wnętrze posiada wygodne oparcie pod plecy oraz podłokietniki. Zagłówek wykonany jest w technologii Technogel. Dzięki swojej elastyczności i specyficznym właściwościom bez problemu przywiera do każdego miejsca w wannie. Warstwa przylepna zagłówka nie zużywa się, tak więc z czasem nie straci swoich cech użytkowych. Pokrywa odpływu nie zamknie się przypadkowo. Umożliwia to np. branie natrysku bez obawy zamknięcia korka stopą.

Wanna wyróżnia się spośród innych przede wszystkim za sprawą dodatków. Zaoferowanie odpowiednio dopasowanych gadżetów takich jak ławeczka czy zagłówek odciąża klientów z poszukiwań pasujących do konkretnej wanny rozwiązań tego typu. Plusem jest także możliwość wykorzystania ławeczki zarówno jako siedziska, jak i jako półki.

Wanna Comfort Plus KołoDo wyboru są dwa modele wanny – asymetryczna lub prostokątna, mogą być zainstalowane w narożniku lub przy ścianie. Wanna asymetryczna, produkowana jest w wersji prawej lub lewej. Przy rancie ma specjalną wzmocnioną półkę, która ułatwia wejście do wanny osobom mniej sprawnym lub dzieciom. Oba modele mają takie same wyposażenie dodatkowe – model asymetryczny w standardzie natomiast prostokątny opcjonalnie.

Wanny akrylowe

Wanny wykonane są z akrylu sanitarnego. Jest to tworzywo, które charakteryzuje się m.in.: długim utrzymywaniem temperatury kąpieli, ciepłem w dotyku oraz łatwością w utrzymaniu czystości.

Wanna asymetryczna ma wymiary 175 x 75 cm. W wannie prostokątnej zmieszczą się nawet osoby bardzo wysokie – największa z wanien ma rzadko spotykany wymiar 190 x 90 cm. Inne długości wanien (150 x 75, 160 x 80, 170 x 75, 180 x 80 cm) ułatwią dopasowanie jej zarówno do wielkości łazienki jaki i wzrostu.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *