Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Łazienka

Wanna ze schowkiem

W małych łazienkach, każda dodatkowa przestrzeń jest mile widziana. Sporo miejsca zajmuje wanna, jednak dzięki ciekawemu patentowi marki Cersanit, może ona służyć także jako schowek na drobne przedmioty.

Wanna ze schowkamiŁazienkowy koncept SMART

Koncept SMART prezentuje sprytne rozwiązania zastosowane w meblach i wannach, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał łazienki. Większość z nas pytana o cechy łazienki doskonałej wymienia: gustowny minimalizm lub elegancję, funkcjonalność i łatwość utrzymania porządku. Tylko jak pomieścić w łazienkach te dziesiątki kosmetyków, buteleczek i tubek, czyli wszystko to, o co męska część domowników woli nawet nie pytać?

Wszystkie produkty  widoczne na wierzchu stają się dodatkowymi szczegółami, kształtami i kolorami, które rozpraszają i skutecznie odciągają uwagę od ciekawych płytek czy armatury.

Wanna ze schowkami Cersanit

Szafka w wannie

Z pomocą przychodzi nowa kolekcja Cersanit Smart – świeża propozycja na rynku wyposażenia łazienek. Warta uwagi jest wanna z meblową obudową skrywającą trzy wygodne i poręczne szafki oraz schowek na rzadziej używane przedmioty. To pomysłowe rozwiązanie, bo gdy drzwiczki są zamknięte, trudno się zorientować, że w wannie kryją się łazienkowe akcesoria. W przeciwieństwie do otwartych półek, zabudowany schowek nie wymaga również codziennego odkurzania i sprzątania.

Trzy uchylne szafki ukryte w obudowie pomieszczą dodatkowe ręczniki, szampony, płyny, żele do kąpieli, czy książki do czytania w wannie. Panel jest wykonany z odpornego na wilgoć materiału, zapewniającego trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Kolekcja SMART Cersanit

Producent oferuje dwa rozmiary i dwa kolory paneli w stonowanej kolorystyce. Wybieramy pomiędzy uniwersalną bielą i modną szarością frontów, które komponują się z obudową w kolorze jasnego jesionu. Meble wyposażono w wygodny system „push”, dzięki któremu panel otwieramy i zamykamy jednym delikatnym ruchem.

Koncept łazienkowy Smart Cersanit składa się m.in. z wanny o dł. 160 lub 170 cm z opcjonalnym panelem, skrywającym trzy podręczne szafki i schowek na rzadziej używane akcesoria, mobilnego lustra, wiszącej szafki ze szklanymi półkami, szafek podumywalkowych z szufladami i przegródkami na drobiazgi wraz z możliwością zainstalowania organizerów porządkujących przestrzeń w szufladzie, słupka z półkami i pomysłowym schowkiem na wiadro z mopem, mobilnego kontenera, który może służyć jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania, siedzisko lub kosz na pranie.

Kolekcja mebli SMART Cersanit

Wszystkie propozycje pasują stylistycznie do pozostałych mebli z kolekcji Smart.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *