Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Waterspace SPA

Wanna Waterspace SPA marki POOLSPA zdobyła nagrodę w kategorii urządzeń do terapii wodnych w konkursie PERFECT LINE 2009 SPA BUSINESS, w którym wyłonione zostały najlepsze urządzenia i produkty dedykowane do ośrodków SPA. Nagrodzona w nim wanna to jeden z najnowszych produktów POOLSPA, a jednocześnie największy z oferowanych modeli, umożliwiający kąpiel aż 7 osób jednocześnie.

–>

Wnętrze z wanną spa
Waterspace SPA marki POOLSPA to przenośna wanna, w której z zabiegu hydromasażu można korzystać zarówno na wolnym powietrzu, jak i w przestrzeni zamkniętej. Z tego powodu stanowi ona świetną propozycję nie tylko dla ośrodków SPA, lecz również do wykorzystania w warunkach domowych.
Konkurs PERFECT LINE SPA BUSINESS, w którym została ona nagrodzona, ma na celu promowanie profesjonalnych rozwiązań dla SPA na rynku branżowym, zwłaszcza wśród menedżerów ośrodków SPA i inwestorów. Zwycięskie projekty wybiera grono profesjonalistów, co gwarantuje wysoką jakość wyposażenia, efektywność działania i bezpieczeństwo użytkowania.

Wanna Poolspa Waterspace
W tym roku w jury znaleźli się przedstawiciele świata nauki oraz cenieni w branży praktycy – lekarze, konsultanci i właściciele SPA, masażyści i kosmetolodzy. Przy ocenie urządzeń kierowali się oni takimi kryteriami, jak walory użytkowe, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relacja ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi. Informacja o nagrodzonych produktach znajdzie się w katalogu dołączonym do styczniowo-lutowego wydania magazynu SPA Business.
Wanna Waterspace SPA to połączenie funkcjonalności z elegancją i komfortem. Wygodę i relaks zapewniają użytkownikom precyzyjnie rozmieszczone dysze wodne, których w wannie jest aż 69. Dzięki temu hydromasaż oddziałuje równomiernie na wiele punktów ciała, pozwalając nam na zregenerowanie się i nabranie sił witalnych. Obecność trzech pomp zapewnia jeszcze lepsze efekty masażu. Dodatkowe elementy wyposażenia wanny to dysza typu gejzer, zamontowana w dnie wanny, oraz podwodne, halogenowe oświetlenie. Programowaniem masażu można sterować przy pomocy dwóch pulpitów.

Wymiary Waterspace (223 cm na 233 cm, przy wysokości 108 cm i pojemności 1750 l) w pełni pozwalają wykorzystać zalety basenu w wannie. Wannę można dopasować do każdego wnętrza dzięki zróżnicowanym propozycjom zestawów: bez obudowy, z obudową sosnową w odcieniu mahoniowym lub wykonaną z drewna mahoniowego, a także z obudową plastikową dostępną w 2 kolorach (sosny oraz mahoniu).
Waterspace SPA znajduje się w ofercie firmy ROCA Polska, która jest dystrybutorem produktów POOLSPA w Polsce.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *