Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Wedi: projektuj z radością, aż do kwietnia

Wykonawcy i projektanci, którzy nie zdążyli jeszcze przesłać swoich prac konkursowych na najciekawszą łazienkę, wykonaną przy użyciu wodoodpornej płyty budowlanej wedi, będą mogli to zrobić do końca kwietnia. Wedi Polska postanowiło przedłużyć czas trwania konkursu

–>

„Od pomysłu – poprzez projekt – aż do wykonania wymarzonej łazienki droga jest bardzo długa. Taki proces trwa czasami nawet kilka miesięcy. W odpowiedzi na liczne prośby ze strony projektantów i wykonawców, którzy zgłaszali trudności w dotrzymaniu pierwotnie ustalonego terminu zakończenia konkursu, zdecydowaliśmy się na jego przedłużenie. Zachęcamy do kontynuowania śmiałych zamierzeń i przesyłania efektów swoich prac, tym bardziej, że nadesłane do tej pory zgłoszenia zaskakują nas pomysłowością i poziomem wykonania” – mówi Anna Pogoda z działu marketingu i rozwoju wedi Polska.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na adres: biuro@wedi.pl zdjęcia (wraz z krótkim opisem) wykonanego elementu zabudowy łazienkowej częściowej (np. obudowa wanny) lub całościowej aranżacji pomieszczenia, stworzonej przy użyciu płyt wedi. Należy także dołączyć zdjęcie numeru płyty, z której została wykonana zabudowa (nadruk na płycie) lub dowód zakupu. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą spędzi tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.wedi.pl.
Konkurs na najciekawszą łazienkę daje wykonawcom i projektantom możliwość sprawdzenia, jak w prosty sposób tworzyć niebanalne wnętrza łazienek. Dzięki łatwej obróbce oraz właściwościom termo i hydroizolacyjnym, płyty wedi sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, pozwalając zapomnieć o ograniczeniach związanych z kształtem i przestrzenią.

O wedi Polska
Wedi Polska to producent specjalistycznych materiałów budowlanych do aranżacji i wykańczania łazienek, pomieszczeń wellness oraz obiektów SPA. Jest częścią wedi GmbH z siedzibą w Emsdetten w Niemczech, która posiada swoje oddziały w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Podstawowym produktem wedi jest wodoodporna płyta budowlana, która dzięki swoim właściwościom i prostej obróbce umożliwia swobodne kształtowanie wszelkich pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Na bazie płyty wedi oferowane są nieszablonowe rozwiązania natrysków, wanny oraz elementy montażowe dla łaźni parowych i pomieszczeń odnowy biologicznej. Wedi Polska jest również cenionym wykonawcą prestiżowych obiektów SPA w hotelach i basenach (m.in. Aquapark w Zakopanem, Rezydencja Prezydenta RP w Wiśle) oraz systemów kabin sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.wedi.pl.Dodatkowe informacje:
Marek Sowula, Specjalista ds. PR, tel. 501009007, 12/4441314, marek@prsolutions.pl
Hanna Krzyżanowska, Specjalista ds. PR, tel. 606650391, 12/3783120, hanna.krzyzanowska@prsolutions.pl
www.prsolutions.pl
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *