Projektowanie Wnętrz na Facebook

Wedi: projektuj z radością i ciesz się słońcem

Opublikowano: 13 czerwca, 2008 Autor:

Wedi Polska – producent specjalistycznych materiałów budowlanych zaprasza projektantów oraz wykonawców do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą łazienkę wykonaną przy użyciu płyty budowlanej wedi lub elementu z płyty wedi. Autor najlepszej aranżacji spędzi tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie.

–>

Celem konkursu jest popularyzacja najnowszych rozwiązań przydatnych w tworzeniu niebanalnych wnętrz łazienek oraz innych pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Płyta budowlana wedi – wykonana z pianki polistyrenowej, zbrojonej z obu stron siatką z włókna szklanego – jest całkowicie wodoodporna i termoizolacyjna. Jej właściwości i dodatkowa łatwość obróbki sprawiają, że znikają ograniczenia związane z kształtem i przestrzenią. Daje to niespotykaną dotąd swobodę tworzenia, której granice wyznacza jedynie wyobraźnia.

{mosimage }
Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na adres: biuro@wedi.pl zdjęcia (wraz z krótkim opisem) wykonanego elementu zabudowy łazienkowej częściowej (np. obudowa wanny) lub całościowej aranżacji pomieszczenia, stworzonej za pomocą płyty wedi. Należy także dołączyć zdjęcie numeru płyty, z której została wykonana zabudowa (nadruk na płycie) lub dowód zakupu.


Nadesłane zdjęcia prezentowane będą na stronie internetowej www.wedi.pl, na której znaleźć można także więcej informacji o konkursie. Fotografie będą służyć wymianie doświadczeń i ciekawych pomysłów, stworzą także swoiste forum doradcze. Nagrodą za najciekawszą zabudowę jest dwuosobowy, tygodniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie. Zwycięzcę konkursu poznamy na początku 2009 roku.
Wedi Polska to producent specjalistycznych materiałów budowlanych do aranżacji i wykańczania łazienek, pomieszczeń wellness oraz obiektów SPA. Jest częścią wedi GmbH z siedzibą w Emsdetten w Niemczech, która posiada swoje oddziały w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Podstawowym produktem wedi jest wodoodporna płyta budowlana, która dzięki swoim właściwościom i prostej obróbce umożliwia swobodne kształtowanie wszelkich pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Na bazie płyty wedi oferowane są nieszablonowe rozwiązania natrysków, wanny oraz elementy montażowe dla łaźni parowych i pomieszczeń odnowy biologicznej. Wedi Polska jest również cenionym wykonawcą prestiżowych obiektów SPA w hotelach i basenach (m.in. Aquapark w Zakopanem, Rezydencja Prezydenta RP w Wiśle) oraz systemów kabin sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: www.wedi.pl
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz