Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Wedi Sanoasa-Comoda świat relaksu bez ograniczeń

Ławy wypoczynkowe to jeden z podstawowych elementów umeblowania nowoczesnych wnętrz obiektów SPA. Aby ułatwić tworzenie tej wyjątkowej strefy relaksu, wedi Polska wprowadza do swojej oferty system elementów narożnych Sanoasa-Comoda. Teraz tworzenie kompletów wypoczynkowych o atrakcyjnych kształtach będzie jeszcze łatwiejsze.

–>

Sanoasa-Comoda to uzupełnienie gamy ław wedi. Jego elementy komponują się ze wszystkimi standardowymi modelami dostępnymi w ofercie (Comodo, Collina, Piccolo i Forma) oraz z ławami robionymi na indywidualne zamówienie. Narożniki Sanoasa-Comoda to gotowe elementy do wykańczania ław, dzięki którym można zagospodarować róg pomieszczenia, jak i efektownie wykończyć brzegi ławy. Teraz komponowanie zestawu mebli o różnych, nawet skomplikowanych kształtach (np. L lub U) jest zdecydowanie prostsze i przypomina budowę z klocków. Produkt debiutuje jednocześnie na rynku niemieckim i polskim.
Wszystkie elementy wykorzystywane do budowy ław wedi, wykonane są z wodoodpornej płyty budowlanej wedi o grubości 80 mm. Produkty te są całkowicie wodoodporne, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Płytki ceramiczne (mozaikę) można układać bezpośrednio na powierzchni mebli. Dla podwyższenia komfortu, system ław może być ogrzewany elektrycznie lub ciepłą wodą.

O wedi Polska
Wedi Polska to producent specjalistycznych materiałów budowlanych do aranżacji i wykańczania łazienek, pomieszczeń wellness oraz obiektów SPA. Jest częścią wedi GmbH z siedzibą w Emsdetten w Niemczech, która posiada swoje oddziały w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Podstawowym produktem wedi jest wodoodporna płyta budowlana, która dzięki swoim właściwościom i prostej obróbce umożliwia swobodne kształtowanie wszelkich pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Na bazie płyty wedi oferowane są nieszablonowe rozwiązania natrysków, wanny oraz elementy montażowe dla łaźni parowych i pomieszczeń odnowy biologicznej. Wedi Polska jest również cenionym wykonawcą prestiżowych obiektów SPA w hotelach i basenach (m.in. Aquapark w Zakopanem, Rezydencja Prezydenta RP w Wiśle) oraz systemów kabin sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.wedi.pl.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *