Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Konkursy

WellDone i Projektowaniewnetrz.eu zapraszają na konkurs

Mamy przyjemność w imieniu  WellDone zaprosić wszystkie kreatywne osoby do wzięcia udziału w konkursie. Jest to konkurs ogólnopolski, adresowany do zdolnych młodych ludzi, zainteresowanych tematyką designu i ekonomii społecznej.

welldone_drzewko

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu wizualizacji projektu produktu dla marki WellDone przy użyciu takich materiałów jak drewno, stal, filc, tkanina, sklejka. Produkt powinien nawiązywać do stylistyki WellDone, mieć prostą konstrukcję i wykonanie. Mile widziany dowcip i nawiązanie do jakiejś ciekawej historii.

WellDone jest pierwszą polską marką łączącą design z ekonomią społeczną. Jest efektem partnerstwa pomiędzy fundacją Rozwoju Ekonomii Społecznej „Być Razem” z Cieszyna, polskiego oddziału Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), Zamku Cieszyn oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Konkurs projektowy ma na celu pomoc w stawianiu pierwszych kroków na rynku młodym projektantom oraz poszerzenie oferty produktowej WellDone. Wszystkie zgłoszone prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej na Gdynia Design Days. Projekty laureatów doczekają się wdrożenia i promocji medialnej. Nagroda główna to 4000 zł. Więcej informacji na stronie www.welldone.co.

Konkurs startuje 15 lutego 2012 roku, a trwać będzie do 10 czerwca 2012.

Welldone plakat
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *