Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Stylowe akcesoria

Wentylator może być ozdobą Twojego wnętrza

Wentylator nie musi być nudny. W gorące dni korzystamy z urządzeń, które przynoszą nam ochłodę, ale niekoniecznie pasują do naszego wnętrza. Większość wentylatorów produkowana jest bez szczególnej dbałości o design. Większość, ale nie wszystkie.

 

Stadler Form – szwajcarski producent urządzeń poprawiających jakość powietrza domowego udowadnia, że nie trzeba rezygnować z dobrego designu na rzecz efektywności urządzeń. Wszystko za sprawą designerskich wiatraków – Otto, Q i rodziny wentylatorów Charly.

Ekologiczny faworyt i must have tego sezonu to model Otto. Spodoba się każdemu kto lubi naturalne materiały i styl tropikalny. Jego obudowa z bambusa, przywodząca na myśl rajskie plaże z palmami, otacza serce urządzenia, którym jest wiatrak złożony z pięciu dużych łopat. Jego moc tak naprawdę łatwo dopasować od potrzeb użytkownika. Dzięki trzem poziom prędkości przyniesie ulgę – od lekkiej bryzy, aż po istną wichurę w pomieszczeniu. Co istotne przy takich urządzeniach, jego tylną obudowę bardzo prosto można zdemontować. Umożliwia to precyzyjne i szybkie wyczyszczenie wentylatora. Świetnie sprawdzi się też we wnętrzach urządzonych w stylu eklektycznym. Dobrze będzie prezentował się na podłodze lub wyeksponowany na fornirowanej konsoli. W dusznej atmosferze męskiego świata w postaci ciemnych, przytłumionych wnętrz wprowadzi przyjemny powiew chłodu.
Wentylator Q Stadler Form

Model Q wyglądem przypomina literę „Q”. Pomimo swojej nieskomplikowanej budowy uznawany jest za prawdziwy majstersztyk wśród wentylatorów, a prace nad jego konstrukcją trwały kilka lat. Wszystko po to by umożliwić produkcję seryjną nie rezygnując ani trochę z pięknej formy. Całość konstrukcji została zamknięta w aluminiowej, gładkiej obudowie. Jego obsługa jest również nieskomplikowana. 3-stopniowe pokrętło reguluje siłę wytwarzanego podmuchu, tak by był dla nas jak najbardziej optymalny. Model „Q” to opcja, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Nadaje się do loftowych i industrialnych wnętrz, ale i tych minimalistycznych pozbawionych wymyślnych i zbędnych dekoracji. Wentylator dostępny jest w trzech kolorach – klasycznym czarnym, aluminiowym srebrnym i coś dla fanów ekstrawagancji – jagodowym.

Wentylator Charly Stadler Form

Nie można zapomnieć o flagowym produkcie Stadler Form w kategorii wentylatorów. Kultowy Charly to model, który przeszedł do historii i jest wisienką na torcie oferty Stadler Form. Każdy znajdzie odpowiedni wariant dostosowany do oczekiwań użytkownika. Wiatrak dostępny jest w trzech wersjach: little – stołowej, stand – stojącej oraz floor – podłogowej. Wyposażony w system oscylacji równomiernie rozprowadza rześkie powietrze po całym wnętrzu. Daje też możliwość wyboru prędkości i natężenia strumienia, a jego trzy aluminiowe łopaty zapewniają ruch powietrza precyzyjnie dostosowany do oczekiwań. Budowa wentylatorów z serii Charly to też mocny i solidny argument. Każdy wiatrak wykonany jest z metalu, a ocynkowana postawa dodaje mu nowoczesnego charakteru. Istotną funkcją jest też możliwość ustawienia pochylenia wiatraka w pożądany sposób. Szczególnie te wnętrza, które urządzimy w tak bardzo popularnym stylu boho. Sprawdzi się też we wnętrzach utrzymanych w amerykańskim klimacie lat 50. i 60.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *