Projektowanie Wnętrz na Facebook

Zabawa symetrią w nowej kolekcji mebli NewLook

Opublikowano: 8 kwietnia, 2014 Autor:

Kolekcja Zero marki NewLook to bardzo współczesna propozycja, zaskakująca pomysłowym designem. Poprzez opływowe linie i asymetryczne kształty ma za zadanie trafić w gusta osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań. 

New-Look Zero kolekcja mebliKolekcja NewLook Zero

Kolekcja Zero proponuje nowoczesny design nie rezygnując z zapewniania pełnego komfortu użytkowania. Opływowa linia i subtelnie zaokrąglone krawędzie zwartych, stabilnych brył współgrają z wygodnymi, głębokimi siedziskami i wyprofilowanymi oparciami.

Elementem, który dominuje w formie sof kolekcji, są asymetryczne boki, widocznie nachylone pod kątem do korpusu mebla. Wraz z miękką, delikatnie falującą linią oparcia, tworzą całość, która nadaje wrażenie harmonii i lekkości.

New-Look Zero sofaMeble z fantazją

Decydując się na zastosowanie gry kolorów między korpusem mebla a poduszkami siedziska i oparcia, bez trudu można skomponować zestaw, który będzie miał indywidualny charakter i wpisze się w aranżację salonu. Bogaty wybór tkanin o rozmaitych kolorach i wzorach to niewątpliwy atut kolekcji, pozwalający puścić wodze fantazji. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, możemy wybrać tylko jeden, lub dwa kolory i printy. W ten sposób mamy szansę stworzenia mebla, który będzie dopełnieniem stonowanej aranżacji utrzymanej w duchu minimalizmu, lub zaskoczy oryginalnym lookiem w ekstrawaganckim wnętrzu.

Solidne bryły mebli kolekcji zyskują lekkość dzięki nowoczesnym nóżkom. Niskie, płaskie nogi sof i wysokie, zakrzywione nóżki fotela i hockera wykonane są ze szczotkowanego metalu. Ten detal jest jednocześnie kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem, dzięki któremu kolekcja Zero może trafić do serc miłośników współczesnych aranżacji.

New-Look Zero mebleKolekcja zero: design i dużo miejsca

Tzw. „megasofa” Zero zapewnia 237 cm przestrzeni. Przebija ją tylko „ultrasofa”, której szerokość wynosi 298 cm. Komfortowe wymiary pozwalają na wypoczynek w każdej pozycji. Kolekcję uzupełniają wygodny fotel o wyprofilowanym oparciu i hocker, posiadające solidne, miękkie siedziska i wysokie nogi.

Nowoczesne wnętrza to idealne tło dla kolekcji Zero. Jej główne atuty to niebanalna, harmonijna linia i wygodne, niestandardowe rozwiązania. Zero może być dobrą propozycją dla miłośników nowoczesności w aranżacji wnętrz.

New-Look Zero kolekcja
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz