Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Sypialnia

Zimowa sypialnia

Zimą szybciej zapada zmrok i później wstaje słońce. W efekcie coraz łatwiej jest nam położyć się do łóżka wcześniej, a co raz trudniej opuścić je rankiem. Sypialnia staje się miejscem, w którym chcemy spędzać czas przyjemnie. Wszystko jest kwestią odpowiedniej aranżacji i wygodnego łóżka. Swoją propozycję przedstawiła firma Bydgoskie Meble.

Bydgoskie Meble – kolekcja More

Bydgoskie Meble - MoreWystrój i wyposażenie sypialni można zmieniać w zależności od pory roku. Istotny jest więc dobór takich mebli, by zarówno ich kształt, jak i kolorystyka nie przeszkadzały w częstych zmianach aranżacji. Dziś przedstawiamy kolekcję More firmy Bydgoskie Meble. Koncepcja producenta to masywne bryły łóżka, które wpływać mają na komfort wypoczynku. Przestrzenne rozmiary nie powinny ograniczać sennych ruchów. Ich forma została opracowana zgodnie z tendencjami wzorniczymi. Wybrać można wezgłowie tapicerowane w ramach linii  Inspire, lub rozbudowane o szafki nocne z linii Time. To rozwiązania przydatne, jeśli sypialnia służy nie tylko do spania – dzięki nim można oprzeć się podczas lektury w łóżku czy też mieć na wyciągniecie ręki niezbędne drobiazgi. Atrybutami łóżka są też przestronne pojemniki na pościel i wygodnie cofnięty cokół.
Kolekcja More to także szafki nocne, komody oraz pojemne szafy utrzymane w podobnym designie oraz w ciepłej, naturalnej kolorystyce. Pozwalają one na dowolne aranżacje sypialni.

Bydgoskie Meble - MoreBydgoskie Meble przygotowały nostalgiczne kolekcje, nawiązujące do klasycznych linii wzorniczych. Wykorzystanie na ich użytek naturalnego drewna sosny zapewnić ma nastrój ciepła i spokoju do sennych aranżacji. Imperia to przykład masywnych, a zarazem minimalistycznych rozwiązań. Duże tafle luster w szafach towarzyszą obszernym łożom z kolekcji, dodają głębi i przestrzeni niewielkim sypialniom.
1 KOMENTARZ

  1. Styl utrzymany w bazrdo klasycznym, a wręcz antycznym stylu. Z pewnością ktoś w nim chętnie zamieszka, jednak dla mnie jest tam zbyt surowo. To ciekawy sposf3b na odnowienie domu, ktf3ry w rzeczywistości wygląda teraz na dość stary

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *