Projektowanie Wnętrz na Facebook

Zimowe fototapety

Opublikowano: 8 grudnia, 2014 Autor:

Choć za oknem wciąż jesień, a śniegu jak na lekarstwo lub…wcale, nie musimy rezygnować ze świąteczno-zimowego nastroju. Samopoczucie w dużym stopniu zależy od wystroju wnętrz, w których przebywamy. Pogody ducha mogą dodać jasne, zimowe fototapety.

Myloview - fototapeta zimaZima na ścianie

Krótsze dni, brak słońca i niesprzyjająca aura za oknem powodują, że więcej czasu spędzamy w czterech ścianach, a nasz nastój znacznie się pogarsza. Jak rozweselić te szare i przygnębiające dni kiedy przebywamy we wnętrzach?

Przywołując w pamięci pejzaże zimy, najczęściej myślimy o oszronionych drzewach, ośnieżonych górskich stokach i mozaikach malowanych na szybach przez mróz. W rzeczywistości miejskiego zgiełku i wciąż zmieniającej się pogody, krajobraz tej pory roku nie zawsze prezentuje się tak idealnie. Aby odmienić szarą rzeczywistość marka Myloview stworzyła kolekcję fototapet z zimowymi motywami, które pozwolą uwiecznić te najpiękniejsze mroźne obrazy i nadać wnętrzom oryginalnego charakteru.

Fototapety z kolekcji Zima marki Myloview

Myloview  - fototapeta zimowaW zimowej kolekcji znajdziemy całą gamę górskich widoków, ośnieżonych polan, lasów i parków, odbijających się w słonecznych promieniach. Fototapety w formie krajobrazów sprawdzą się  w małych pomieszczeniach, wizualnie powiększając przestrzeń. Natomiast w dużych pokojach i salonach będą stanowić oryginalny akcent i podkreślą nowoczesny design całej aranżacji. W kolekcji znalazły się również propozycje doskonałe dla amatorów zimowych sportów. Dla aktywnych marka Myloview przygotowała fototapety przedstawiające skoki narciarskie i snowboardowe, jazdę na sankach, czy górskie wspinaczki. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy znajdzie dla siebie doskonały motyw, który najbardziej odzwierciedla jego indywidualne wyobrażenia o zimowej porze roku.

Myloview - fototapeta zimowaRealistyczny efekt został uzyskany poprzez drukowanie w wysokiej rozdzielczości oraz zastosowanie innowacyjnej technologii HP Latex, która dodatkowo zapewnia wytrzymałość na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć, czy promieniowanie UV. Tusze firmy HP nadają powierzchni fototapety nasyconych i głębokich barw, a przy tym gwarantują trwałość i niezmienność na długie lata. Atutem fototapet Myloview jest łatwość i szybkość ich montażu. Bez trudu i pomocy fachowca nałożymy je na ścianę za pomocą specjalnego kleju do tapet. Jeszcze prostszym rozwiązaniem jest zastosowanie dostępnych w ofercie tapet samoprzylepnych, które drukowane są na miękkiej folii PCV. Zastosowany w nich specjalny klej dostosowuje się do różnych faktur i rodzaju oklejanych powierzchni, co znacznie ułatwia montaż. Dodatkowo wszystkie tapety bez problemu można utrzymać w czystości, przemywając je delikatnie wilgotną ściereczką.

Myloview - fototapetaCena tapet uzależniona jest od wymiarów oraz materiału wydruku. Np. fototapeta „Zimowy pejzaż” o wymiarach 100×100 cm kosztuje 106,00 zł brutto.

 
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz