Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Znajdź nieruchomość za pomocą smartfona

Wybór domu czy innej nieruchomości to zawsze bardzo odpowiedzialna decyzja. Może od niej zależeć całe nasze przyszłe życie. W dobie Internetu znalezienie tego, czego szukamy jest prostsze niż kiedykolwiek. Można to zrobić nawet z pomocą urządzeń mobilnych.

Aplikacja nieruchomosci-onlineNieruchomość z telefonu

Nowe funkcjonalności, takie jak Organizer porządkujący cały proces poszukiwania nieruchomości, czy ogólnopolska baza agentów sprawiają, że wypuszczona właśnie na rynek aplikacja Nieruchomosci-online.pl to obecnie jedno z ciekawszych, dostępnych rozwiązań.

Aplikacja umożliwia mobilny dostęp do największej w Polsce bazy aktualnych ogłoszeń  nieruchomości. Proces ich wyszukiwania został zaprojektowany tak, aby krok po kroku prowadzić użytkownika do interesujących go ofert.

Aplikacja nieruchomosci-onlineAplikacja do poszukiwania nieruchomości – jak to działa

W trakcie przeglądania ogłoszeń można je oznaczać i opisywać, a następnie przechowywać w specjalnym Organizerze. Dzięki temu każda nieruchomość, która wydała się szukającemu interesująca, zostanie odpowiednio oznaczona (np.: „Do obejrzenia”,  „Fajne, ale drogo” itp.) i w każdej chwili oraz na każdym urządzeniu (dzięki pełnej synchronizacji danych) użytkownik będzie mógł do niej bez problemu powrócić.
Możliwe jest również wybranie opcji „Powiadomienia”. Wówczas aplikacja sama poinformuje użytkownika o dodaniu nowego ogłoszenia spełniającego określone wcześniej kryteria wyszukiwania (np. mieszkanie w dzielnicy Wilanów, metraż do 90 mkw, cena do 700 tys. zł). Taka funkcja to większa szansa na szybkie dotarcie do okazyjnych ogłoszeń. Aplikacja zapamiętuje również wpisywane podczas wyszukiwania preferencje, dzięki czemu nie jest konieczne podawanie ich przy każdorazowym użyciu.

Aplikacja nieruchomosci-onlineZnajdź w telefonie, obejrzyj wraz z agentem

Po podjęciu decyzji, której nieruchomości chcemy się przyjrzeć bliżej, możemy z poziomu aplikacji wysłać zapytanie mailem lub po prostu skontaktować się telefonicznie z ogłoszeniodawcą. Aplikacja zawiera również bazę agentów nieruchomości z całej Polski. Dzięki temu możliwy jest kontakt z agentem najlepiej odpowiadającym konkretnym potrzebom i znajdującym się w interesującej nas lokalizacji.

Aplikacja Nieruchomosci-online.pl na razie dostępna jest jedynie na iPhone’a i iPada. Można pobrać ją ze sklepu iTunes Apple’a. W najbliższym czasie zapowiadana jest także premiera wersji na system Android.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *