Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Wiadomości ogólne

Znamy zwycięzców konkursu „Tubądzin Design Days”

Zakończył się konkurs dla architektów „Zainspiruj nas. Pokaż się w Bolonii”, organizowany w ramach Tubądzin Design Days. Jury konkursu przyznało pięć nagród głównych oraz dziesięć dodatkowych za najciekawsze projekty płytek ceramicznych.

Nagrody dla projektantów łazienek i płytek

Konkurs TubądzinKonkurs „Zainspiruj nas. Pokaż się w Bolonii” odbył się w pięciu miastach: Poznaniu, Wrocławiu, Gliwicach, Krakowie i Warszawie. Zaproszeni na Tubądzin Design Days architekci i projektanci, mając do dyspozycji papier, sztalugi oraz przybory do rysowania i kreślenia, stworzyli ponad 230 projektów.

Konkurs Tubądzin - I miejsceStawką był wyjazd na prestiżowe Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE, organizowane w Bolonii, we Włoszech. Podczas wydarzenia pokazywane są nowości, trendy i możliwości technologiczne z branży płytek, ceramiki i armatury.

Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE

W składzie jury konkursu znaleźli się: projektant Maciej Zień, Katarzyna Dziomdziora, Tomasz Smus – architekci marki Tubądzin i przedstawiciele partnerów Tubądzin Design Days. Jury zdecydowało się przyznać główną nagrodę pięciu autorom prac konkursowych.

Konkurs Tubądzin - projektyNa targi CERSAIE do Bolonii pojadą architekci: Joanna Barańska-Woźny (biuro Aneks-Studio z Poznania), Aleksandra Twardowska z Krakowa,  Barbara Przasnyska (biuro Barbara Przasnyska z Warszawy), Agnieszka Wieczorek  (biuro Wizart z Gliwic), Agata Kmieć (biuro B2PROJEKT z Wrocławia).

Nagrody od Tubądzina dla projektantów

Konkurs Tubądzin - projektyPozostali laureaci konkursu (dziesięciu architektów) będą mieli możliwość wyprodukować, na podstawie stworzonego projektu, deko-obraz w dużym lub średnim formacie. Zdjęcia wszystkich nagrodzonych prac oraz relacje z Tubądzin Design Days w każdym mieście można obejrzeć na profilu Grupy Tubądzin na portalu Facebook.
1 KOMENTARZ

  1. Aż przyjemnie się czyta takie interesujące artykuły – oby tak dalej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *