Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Salon

Białe aranżacje idealne na wiosnę

Jasne, przestronne aranżacje są obecnie „trendy”, a dodatkowo są bardzo funkcjonalne. Pozwalają doświetlić przestrzeń i działają kojąco na większość z nas. Biel potrafi uczynić salon oazą spokoju, zaprosi do niego także promienie wiosennego słońca.

Etap Sofa basicJasne aranżacje pełne światła

Wiosną poszukujemy światła i jasnych barw, których niedostatek mocno daje się we znaki. Wprowadzając do wnętrz biel, mamy szansę na stworzenie jasnej, optymistycznej aranżacji, która będzie jednocześnie elegancka i efektowna.

Białe meble w salonie przyprawiają o drżenie serca pedantów posiadających dzieci lub czworonogi. W takiej aranżacji kluczem do sukcesu jest postawienie na materiały wysokiej jakości, które pozwolą cieszyć się nieskazitelnym odcieniem przez długi czas.

Meble białe i estetyczne

Nieskazitelna biel pięknie odbija świtało, rozjaśniając wnętrze i wprowadzając do niego efekt czystości. Jest także bazą, z którą świetnie komponują się zarówno soczyste, energetyczne kolory, jak i stonowane beże, brązy, szarości. Zwolennicy przytulnych wnętrz mogą postawić na biel złamaną beżem, której odcień wprowadzi do aranżacji odrobinę ciepła.
etap-sofa - wersja grand-varioWnętrze, w którym odpoczywamy, powinno być zaaranżowane estetycznie i spójnie. Nowoczesne meble wypoczynkowe mają do zaoferowania znacznie więcej niż harmonijne proporcje.

– „Efektowne detale, jak wyraźne przeszycia czy wysokie chromowane nóżki, to kwintesencja współczesnego wzornictwa, które reprezentuje prosta, elegancka forma kolekcji Basic. Obszerne, miękkie siedziska, podwyższane, regulowane oparcia i wysuwany podnóżek to pomysł kolekcji Grand Vario na sto procent komfortu. Modułowa kolekcja Impressione potrafi zaś dostosować się do najbardziej indywidualnych potrzeb: regulowana elektrycznie lub manualnie funkcja relaks, regulowane zagłówki, elementy łączące wyposażone w stolik i opcjonalnie w funkcję audio – fuzja współczesnych trendów i rozwiązań technicznych zaowocowała kolekcją na miarę XXI wieku.” – opowiada Jarosław Szurpicki, Brand Manager marki Etap Sofa.

Etap Sofa - impressione bielBiel pasuje do wszystkiego

Trend na biel łączy różnorodne inspiracje – silnie osadzony w stylu skandynawskim, realizuje jednocześnie założenia nowoczesnego designu. Dobre projekty i materiały wysokiej jakości to sposób na stworzenie białego, jasnego wnętrza, które będzie imponowało czystością, wpisując się w rozmaite stylistyki.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *