Projektowanie Wnętrz na Facebook

Jak urządzić przedpokój?

Opublikowano: 17 lutego, 2014 Autor:

Przedpokój powinien być estetyczny i dobrze zorganizowany. Jest w końcu wizytówką całego domu. Miejscem, które wita gości i wywołuje u nich pierwsze wrażenie, którego potem mogą nie zatrzeć kolejne pomieszczenia. Jedną z jego najważniejszych cech powinien być ład stylistyczny.

Szafka na buty, wieszak i lustro

Firenze - Bydgoskie MebleWybierając meble do przedpokoju warto pomyśleć o tym, by był on spójny stylistycznie z resztą aranżacji. Dobrze również pamiętać o tym, że dobra organizacja przestrzeni jest niezbędna do wygodnego przechowywania i funkcjonowania w przedpokoju. Trudno zaaranżować wygodny, funkcjonalny przedpokój bez kilku standardowych elementów. Efektowne deski wieszakowe, oferowane np. przez firmę Bydgoskie Meble, pomagają utrzymać okrycia wierzchnie w porządku i czystości, izolując je od ściany.

Niezbędnym elementem jest także szafka na buty. Głęboka i niska szafka stanowi dobre miejsce do tego, by odłożyć na chwilę rzeczy lub po prostu wygodnie usiąść. Jeżeli zależy nam na przechowaniu większej ilości par obuwia, lepszym rozwiązaniem będzie wysoka szafka, np. z kolekcji Laviano: pojemna i płytka, jest sposobem na zaoszczędzenie przestrzeni.

Kropką nad „i” przedpokojowej aranżacji jest lustro. Jeśli nie ogranicza nas przestrzeń, idealnym rozwiązaniem będzie szafa z lustrzanymi drzwiami. Dopełnieniem całości jest komoda, w której zmieścimy wiele dodatków i akcesoriów potrzebnych w przedpokoju i nie tylko.

Laviano - Bydgoskie MebleKolekcje mebli Firenze i Laviano od Bydgoskich Mebli

Firma Bydgoskie Meble do przedpokoju poleca produkty z dwóch kolekcji. Dla miłośników stylowych aranżacji klasycznych przygotowano kolekcję Firenze. Rzeźbienia, mosiężne okucia, frezowania robią dobre wrażenie. Zwolennicy nieco nowocześniejszych rozwiązań znajdą to, czego szukają, w kolekcji Laviano. Zachowano tam proste, harmonijne formy, połączenie drewna i wysokiego połysku oraz metalowych elementów. Kolekcja koresponduje zarówno z klasycznym stylem, jak i współczesnym designem.

 

Idealna aranżacja przedpokoju jest niezbędna, by każdy w domu czuł się dobrze, już od progu. Powinna oddawać nasz gust i klimat całego domu, będąc jednocześnie miejscem wygodnym i funkcjonalnym.
Tags: , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz