Projektowanie Wnętrz na Facebook

Jesienna garderoba w nowoczesnym systemie przechowywania

Opublikowano: 25 września, 2014 Autor:

Jesień co roku zmusza nas do dokonywania zmian w garderobie. Wkrótce przyjdzie czas, by przeprosić się ze swetrami i długimi płaszczami. Przyjdzie także pora na zakupy nowych strojów. Specjaliści z firmy Elfa uważają, że wszystkie ciuchy można łatwo pomieścić w jednym systemie przechowania.

System Elfa Kwiaty – motyw na jesień i zimę

Lato jeszcze trwa, ale w sklepach już pojawiły się jesienne kolekcje. W tym roku projektanci postanowili osłodzić nam rozstanie z wakacyjnymi kreacjami pret-a-porter w śród trendów jesienno-zimowych pojawiły się kwieciste wzory oraz zwiewne falbanki.

Dzięki systemowi do przechowywania Elfa, wszystkie stroje mogą zmieścić się w jednej garderobie, a my unikniemy kolejnych remanentów w szafie przed zmieniającymi się porami roku. Przestrzeni i powietrza na pewno wystarczy. Jak to możliwe?

System Elfa w sypialniSystem przechowywania Elfa

Jak sprawić, aby wszystkie ulubione stroje były zawsze gotowe do założenia? Wieszaki, kosze i boczne haczyki systemu Elfa – to dzięki nim na tej samej powierzchni zmieścimy znacznie więcej rzeczy niż do tej pory. Ażurowe kosze sprawdzą się przy przechowywaniu swetrów, bielizny lub drobiazgów. Każda para spodni, znajdzie swoje miejsce na specjalnych wieszakach. Pantofle na wysokim obcasie najlepiej umieścić zaś na wysuwanych drążkach, a buty na płaskiej podeszwie na półkach.
System ElfaW każdej chwili wszystkie elementy garderoby można zamienić miejscami lub obniżyć, albo podwyższyć wysokość półek. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu poziomej listwy BL – jedynego elementu systemu zamocowanego na stałe. Właśnie dlatego, niezależnie od pory roku czy preferowanej długości spódnic lub płaszczy, Elfa dopasuje się do naszych potrzeb.

System dostępny jest w bieli i platynie, w minimalistycznej wersji Classic oraz designerskiej – Décor. Jego uzupełnieniem są drzwi przesuwne Elfa, robione na wymiar wg indywidualnego projektu, które pozwalają wydzielić przestrzeń na garderobę w dowolnej części domu.

System Elfa 3

System Elfa to rozwiązanie odpowiednie dla osób, które zawsze marzyły o garderobie z prawdziwego zdarzenia, ale nie mieli warunków, by ją urządzić. Proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązania są nie tylko wygodne, ale i spójne z aktualnymi trendami w wystroju wnętrz.
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz