Projektowanie Wnętrz na Facebook

Stylowa sypialnia

Opublikowano: 7 lutego, 2008 Autor:

{mosimage cw=150 ch=113 iw=150 ih=113 url=images/stories/artykuly/sypialnia/sude.jpg target=_blank}

Jak sprawić, żeby wnętrze Twojej sypialni zmieniło się na wyjątkowe i świeże? Kolor ścian ten sam, dywan i firany także bez zmian, nawet łóżko wciąż to samo- a wystarczy nowa pościel. Ci, którzy chcą wykreować sypialnię na gniazdko pełne romansu powinni zacząć właśnie od tego.

–>

Nowa pościel nada wyjątkowy, elegancki i gustowny charakter wnętrzu. Sypialnia to miejsce, które przede wszystkim powinno być przytulne, efekt ten osiągniemy przez odpowiednie dobranie koloru pościeli do pozostałych elementów pokoju.

Jeśli dotychczas pościel kojarzyła Ci się z monotonną bielą i nie wnosiła do twojej sypialni żadnego ożywienia to czas przyjrzeć się nowej pościeli Altinbasak wykonanej ze 100% najwyższej jakości tureckiej bawełny. Ta praktyczna pościel produkowana jest w kilkudziesięciu ładnych i bardzo różnorodnych zestawach kolorystycznych, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.
{mosimage cw=200 ch=150 iw=200 ih=150 url=images/stories/artykuly/sypialnia/gulben.jpg target=_blank}

Pościele Altinbasak pozwolą stworzyć klimat i ciepło, które są przecież najwierniejszymi wyznacznikami pięknego mieszkania. Naszym zadaniem jest kreowanie atmosfery tego miejsca, bo to przecież w nim zapisują się wspomnienia, otwierają się marzenia i dopiero wtedy mamy wrażenie że jesteśmy w swoim własnym miejscu na ziemi. 

Sprzedażą pościeli Altinbasak zajmuje się jej wyłączny importer sklep www.domowenastroje.pl.

{mosimage cw=200 ch=150 iw=200 ih=150 url=images/stories/artykuly/sypialnia/lila.jpg target=_blank}

„Dekorowanie domu to prawdziwa przyjemność. Umiejętnie dobrane kolory i faktury różnych dodatków tworzą przytulne, piękne i klimatyczne wnętrze. Dekoracja i wybór dodatków są odzwierciedleniem naszego gustu i osobowości. Od 16 lat handlujemy najwyższej jakości tkaninami, teraz postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o pościele firmy Altinbasak by każdy mógł skosztować luksusu w domowym zaciszu”- mówi Lidia Gruszczyńka właścicielka sklepu.
Tags: , , , , , , , , , , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz