Projektowanie Wnętrz na Facebook

BoConcept Furnish Pro 1.8.17

Opublikowano: 25 styczeń, 2008 Autor:

Oprogramowanie do projektowania wnętrz Furnish, pozwala zaprojektować idealne wnętrze domu. Furnish umożliwia stworzenie mebla na ekranie poprzez wybranie odpowiednich elementów mebli z biblioteki. Mamy tutaj do dyspozycji różne kolory tkanin, skór, fornirów, kształt nóg i uchwytów. Można też sprawdzić, jak dany mebel będzie wyglądał w konkretnym wnętrzu. Wystarczy tylko wprowadzić wymiary pomieszczenia i rozpocząć rysowanie.

BoConcept Furnish Pro 1.8.17

 

–>

 

Producent: BoConcept
Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 36,7 MB
System operacyjny: MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

 

POBIERZ

Odmiana programu Furnish przygotowana na potrzeby firmy BoConcept – producenta mebli o międzynarodowym zasięgu, który posiada również salony w Polsce. Idea obsługi programu jest identyczna jak w innych narzędziach „ze stajni” Geac Computers tworzonych na zlecenie koncernów meblowych. Na zdefiniowaną powierzchnię nanosimy poszczególne elementy wyposażenia, a efekt naszego planowania możemy podejrzeć w trójwymiarowej wizualizacji. Jednak w tym przypadku możemy korzystać z katalogu mebli uniwersalnych mebli użytkowych takich jak sofy, fotele, komody, szafy, lampy itd., w odróżnieniu od np. narzędzi IKEA, które pozwalają wyłącznie na projektowanie kuchni i biur. Niestety, jak na razie, BoConcept nie udostępnia polskojęzycznej wersji językowej programu.

Uwaga!

Jeżeli masz problemy z obsługą programu możesz pobrać podręcznik w formacie .doc w języku angielskim Obsługa Furnish

Tags: , , , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2023 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz