Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Programy do projektowania wnętrz

Aplikacja Leroy Merlin na urządzenia mobilne

Sieć sklepów Leroy Merlin wprowadza aplikację na smartfony, dzięki której będzie można korzystać z jej oferty w dowolnym miejscu. To, niespotykane dotąd w branży sklepów wnętrzarskich, rozwiązanie można pobrać za darmo z Internetu.

Sklep w smartfonie

Leroy Merlin aplikacjaZaprojektuj wnętrze i znajdź sklep dzięki aplikacji

Leroy Merlin oferuje aplikację na urządzenia mobilne. Dzięki niej, w dowolnym miejscu można planować zmiany w swoim domu. Aplikacja jest prosta w obsłudze, intuicyjna i pozwala szybko odszukać interesujący produkt.

Dekoracja i urządzanie mieszkania sprawiają wiele satysfakcji. Czasami jednak zwyczajnie brakuje na to czasu. Szczególnie, gdy okazuje się, że świeżo kupione produkty ani trochę nie pasują do mieszkania i trzeba je zwrócić. Rozwiązanie Leroy Merlin ma wyeliminować ten problem. Odtąd urządzanie mieszkania może odbywać się np. w poczekalni lub w tramwaju.

Jak działa aplikacja Leroy Merlin?

Leroy Merlin aplikacjaAby pobrać aplikację Leroy Merlin na smarftona wystarczy zeskanować QR kod. Skaner można bezpłatnie pobrać ze sklepu z aplikacjami. Wystarczy w wyszukiwarce sklepu wpisać „QR code”. Po instalacji użytkownik ma dostęp do aktualnej oferty produktów w promocji. Do tego łatwo można otrzymać więcej informacji od doradcy Leroy Merlin. Wystarczy nacisnąć zieloną słuchawkę, a połączenie zostanie nawiązane.

Aplikacja Leroy Merlin pozwala na przechowywanie interesujących produktów w zakładce „ulubione” do czasu wizyty w sklepie, który można odszukać przy pomocy zakładki „znajdź sklep”.

Na miejscu, dzięki aplikacji można zaoszczędzić czas. Wskaże ona dział, w którym znajduje się wybrany produkt. Dzięki temu, że jest zintegrowana z Facebookiem, aplikacja umożliwia także dzielenie się informacjami i opiniami z innymi. W ten sposób można oceniać sklepy i dzielić się ze znajomymi produktami, które wydały się godne uwagi.

 

 
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *