Projektowanie Wnętrz na Facebook

Aplikacja Leroy Merlin na urządzenia mobilne

Opublikowano: 6 grudzień, 2012 Autor:

Sieć sklepów Leroy Merlin wprowadza aplikację na smartfony, dzięki której będzie można korzystać z jej oferty w dowolnym miejscu. To, niespotykane dotąd w branży sklepów wnętrzarskich, rozwiązanie można pobrać za darmo z Internetu.

Sklep w smartfonie

Leroy Merlin aplikacjaZaprojektuj wnętrze i znajdź sklep dzięki aplikacji

Leroy Merlin oferuje aplikację na urządzenia mobilne. Dzięki niej, w dowolnym miejscu można planować zmiany w swoim domu. Aplikacja jest prosta w obsłudze, intuicyjna i pozwala szybko odszukać interesujący produkt.

Dekoracja i urządzanie mieszkania sprawiają wiele satysfakcji. Czasami jednak zwyczajnie brakuje na to czasu. Szczególnie, gdy okazuje się, że świeżo kupione produkty ani trochę nie pasują do mieszkania i trzeba je zwrócić. Rozwiązanie Leroy Merlin ma wyeliminować ten problem. Odtąd urządzanie mieszkania może odbywać się np. w poczekalni lub w tramwaju.

Jak działa aplikacja Leroy Merlin?

Leroy Merlin aplikacjaAby pobrać aplikację Leroy Merlin na smarftona wystarczy zeskanować QR kod. Skaner można bezpłatnie pobrać ze sklepu z aplikacjami. Wystarczy w wyszukiwarce sklepu wpisać „QR code”. Po instalacji użytkownik ma dostęp do aktualnej oferty produktów w promocji. Do tego łatwo można otrzymać więcej informacji od doradcy Leroy Merlin. Wystarczy nacisnąć zieloną słuchawkę, a połączenie zostanie nawiązane.

Aplikacja Leroy Merlin pozwala na przechowywanie interesujących produktów w zakładce „ulubione” do czasu wizyty w sklepie, który można odszukać przy pomocy zakładki „znajdź sklep”.

Na miejscu, dzięki aplikacji można zaoszczędzić czas. Wskaże ona dział, w którym znajduje się wybrany produkt. Dzięki temu, że jest zintegrowana z Facebookiem, aplikacja umożliwia także dzielenie się informacjami i opiniami z innymi. W ten sposób można oceniać sklepy i dzielić się ze znajomymi produktami, które wydały się godne uwagi.

 

 

Tags: , , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2023 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz