Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Programy do projektowania wnętrz

Planowanieonline.eu – bezpłatny program do projektowania wnętrz

Planowanieonline.eu udostępnia bezpłatny program do projektowania wnętrz, wykorzystujący w tym celu produkty polskich producentów z branży wykończeniowo-meblowej.

planowanieonline logo
 

Program umożliwia zaprojektowanie i aranżację dowolnego pomieszczenia w swoim domu lub biurze, w celu sprawdzenia czy wybrane meble i tekstury odpowiednio komponują się z wybraną kolorystyką ścian, podłogi oraz pozostałymi elementami wyposażenia.

 

Dzięki podglądowi stworzonego projektu w widoku 3D istnieje możliwość wirtualnego wejścia do środka pomieszczenia i sprawdzenia, czy obecne zestawienie całości satysfakcjonuje jego przyszłego właściciela. Użyteczność programu jest tym większa, bowiem umożliwia projektowanie w oparciu o rzeczywiste produkty dostępne na rynku!

 

Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu, zapisuje się go na dysku w postaci pliku XML, który później można poddać kolejnym obróbkom. Ponadto jest możliwość poboru i wydruku listy użytych artykułów, z którą należy udać się do sklepu na zakupy. Rozplanowanie on-line całości pozwoli na oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy pochłanianych na skutek błędów popełnianych w trakcie remontu.

 
Projekt powstał w wyniku realnych potrzeb jego twórców, związanych z koniecznością przemyślanego podejścia do projektowania wnętrz, tak by zminimalizować skutki niewłaściwych decyzji podejmowanych przed i w trakcie remontu. Dzięki niemu każdy w prosty i szybki sposób będzie mógł stać się architektem własnej przestrzeni!

 

Zaprojektuj swoje wnętrzahttp://www.planowanieonline.eu/aplikacja

 

projekt mieszkania
projekt sypialni

projekt kuchni
1 KOMENTARZ

  1. Super artykuł, w sumie to ma sens, chociaż w kilku aspektach bym się kłóciła.

    Na pewno ten blog może liczyć na uznanie. Z pewnością tu
    jeszcze wpadnę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *