Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Programy do projektowania wnętrz

NET Design ABRA Edition 1.0.0.9 PL

NET Design ABRA Edition to program służący do projektowania wnętrz. Widok 2D oraz dostępny podgląd w 3D. Projektując swoje wnętrze wykorzystywana jest metoda przeciągnij upuść dzięki czemu program charakteryzuje się prostotą użytkowania. Program działa bez instalacji.

–>

NET Design ABRA Edition 1.0.0.9 PL

Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 679 kB
System operacyjny:MS Windows 98/Me/NT/2000/XP

POBIERZ
Edycja bezpłatnego programu do wirtualnego aranżowania wnętrz, przygotowana dla firmy meblowej ABRA. Podobnie jak inne narzędzia tego typu obsługa programu NET Design jest bardzo prosta i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Na projekt dwuwymiarowy możemy nanieść meble z katalogu mebli oferowanych przez ABRA, dowolnie je obracać i przesuwać. Warto zwrócić uwagę, że meble te nie są prezentowane w postaci miniaturek brył (tak jak to często miejsce) ale wiernej wizualizacji 3D. W każdej chwili projektowania można skorzystać z podglądu trójwymiarowego, który symuluje wygląd pokoju. W trybie podglądu 3D można dodatkowo ustalić kolor ścian i rodzaj podłogi co podnosi wierność wizualizacji. Niestety program nie posiada funkcji drukowania projektów, choć jest możliwość zapisania widoku 3D oraz listy wybranych mebli do pliku.

 

Uwaga!
Przy pierwszym uruchomieniu wymagane jest aktywne połączenie z Internetem ponieważ program pobiera ze strony internetowej firmy ABRA katalog mebli.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *