Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Programy do projektowania wnętrz

Power NET+ 2012 – darmowy program do projektowania wnętrz online

Podczas pracy nad aranżacją można tworzyć pomieszczenia o różnych kształtach i wymiarach, nakładać tekstury na podłogi, ściany oraz wybierać wersje kolorystyczne i faktury dla mebli. Możliwe jest również układanie płytek na ścianach wraz z dekoracjami. Program zawiera ponadto zaawansowane narzędzia pomocne przy projektowaniu takie jak analiza kolizji elementów czy dostawianie do ścian.

 

Power NET+ 2012

program do projektowania wnętrz

power net

Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: bezpłatna (freeware)
Wielkość: 2,9 MB
System operacyjny: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/7

POBIERZ
Power NET + 2012 (znany wcześniej jako NET+ Interior Design) to bezpłatny program do aranżacji wnętrz polskiej firmy CAD Projekt K&A, znanej z wyspecjalizowanych, profesjonalnych systemów branżowych, takich jak CAD Kuchnie i CAD Decor. W odróżnieniu od innych programów do samodzielnej aranżacji wnętrz, Power NET+ 2012  jest programem całkowicie uniwersalnym. Dzięki bogatej bazie najróżniejszego rodzaju mebli i wyposażenia, pozwala na zaprojektowanie nie tylko kuchni czy pokoju dziennego ale także łazienki, sypialni i innych domowych pomieszczeń. Proces tworzenia aranżacji jest bardzo prosty i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy podać wymiary i wybrać kształ pomieszczenia, a następnie nanosić poszczególne meble na zdefiniowaną powierzchnię. W każdej chwili można skorzystać z dynamicznego podglądu 3D. Stworzoną aranżację można wydrukować lub zapisać.

Za pomocą programu Power NET+ 2012 użytkownicy mogą sporządzać realistyczne projekty wnętrz (kuchni,łazienki, sypialni itp) w przeciągu zaledwie kilku minut!
Proces tworzenia aranżacji przebiega szybko i sprawnie, co pozwala na stworzenie projektu zgodnie z własną inwencją twórczą, gustem, pomysłami i wrażliwością artystyczną. Podczas pracy nad aranżacją można tworzyć pomieszczenia o różnych kształtach i wymiarach, nakładać tekstury na podłogi, ściany oraz wybierać wersje kolorystyczne i faktury dla mebli. Możliwe jest również układanie płytek na ścianach wraz z dekoracjami. Wszystkie elementy w programie to modele przestrzenne (trójwymiarowe).

Procedury pracy z programem pozwalają na tworzenie pomieszczenia w rzucie płaskim i szybkie uzyskanie widoku 3D z dynamiczną i natychmiastową zmianą położenia kamery. Program zaopatrzony jest w zestawienie i wycenę elementów użytych w procesie aranżowania pomieszczenia . Zawiera zaawansowane narzędzia pomocne przy projektowaniu takie jak: analiza kolizji elementów czy dostawianie do ścian. Do zalet należy również zaliczyć bogatą bazę elementów bibliotecznych (stoły, krzesła, szafy, fotele, umywalki, kwiaty, kominki itp). Elementy biblioteczne mogą być aktualizowane oraz uzupełniane o nowych producentów. (Producenci mogą także umieszczać program w swoich serwisach www oraz wydawać na płycie CD).

Gdy proces projektowania zostaje zakończony, aranżację można wydrukować lub zapisać na dysku w postaci realistycznego obrazu. Proces tworzenia projektu wnętrza z użyciem naszego programu jest łatwy i przyjemny. Program został przygotowany tak, by mogli posługiwać się nim zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy komputerów. Dzięki łatwości obsługi, przyjaznemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, projektowanie bardziej przypomina zabawę niż pracę.

Uwaga!
Podczas pracy z programem wymagane jest aktywne połączenie z Internetem, ponieważ program na bieżąco pobiera elementy wyposażenia ze strony producenta.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *