Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Salon Stylowe wnętrza

Design modułowy dla wymagających

Nikt nie lubi nudy. Monotonia szarej codzienności może przenikać do naszych wnętrz, jeśli przez długi czas nie dokonujemy żadnych zmian w wystroju. Modułowa kolekcja mebli Elements daje nam możliwość stworzenia wielu aranżacji z kilku modułów. Tak, by w każdej chwili móc wyeliminować nudę.

NewLook ElementsKolekcja Elements marki NewLook

Sofy, fotele, leżanki, dostawki, elementy narożne, zagłówki, poduchy i megapufy – Elements pozwala budować zestawy, które wpiszą się nie tylko w nasze preferencje estetyczne, ale i w przestrzeń, którą dysponujemy. Przemyślane projekty sprawiają, że poszczególne elementy mogą funkcjonować samodzielnie lub tworzyć złożoną całość. Przestronne wnętrze, niewielkie pomieszczenie, salon otwarty na kuchnię: Elements pomoże zaaranżować każdą przestrzeń, nie zostawiając w niej miejsca tylko na…nudę.

NewLook Elements kolekcjaZ klasą, ale dowolnie – meble Elements

Geometryczne bryły Elements o zaokrąglonych krawędziach mogą być bazą dla dynamicznej, nowoczesnej aranżacji. Różnica faktur i gra kolorów pomiędzy korpusem a bokiem mebla pozwala na tworzenie zestawów, które potrafią zaskoczyć. Eleganckie czernie i szarości, ponadczasowy kontrast bieli i czerni czy biel i soczysta zieleń to tylko niektóre możliwości, jakie daje kolekcja marki NewLook.

Solidne, miękkie siedziska z fantazyjnymi wypukłościami oraz wygodne, ruchome oparcia i poduchy to rozwiązania, które powinny sprawdzać się tam, gdzie standardowe rozwiązania nie wystarczą.

NewLook Elements mebleZalety mebli modułowych

Kolekcje modułowe mają jeszcze jeden atut, doceniany szczególnie przez osoby, które do urządzania wnętrz podchodzą kreatywnie: bardzo łatwo dają się przearanżować. Szybka zmiana konfiguracji choćby dwóch elementów kolekcji może sprawić, że salon nabierze całkiem nowego charakteru. Kolekcje takie jak Elements wytrzymują duże tempo zmian – są odpowiednie dla wszystkich żyjących dynamicznie i nie preferujących życiowej stagnacji.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *