Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Kuchnia

Jak prawidłowo zamontować okap kuchenny?

W kuchni warto mieć dobrze dopasowany – nie tylko estetycznie, ale i funkcjonalnie – okap. Kuchnia to coraz częściej przestrzeń otwarta na salon. Samodzielne zamontowanie okapu nablatowego czy sufitowego tylko na pozór jest skomplikowaną czynnością.

Instrukcja montażu okapu firmy Franke

Franke w swojej ofercie ma cały wachlarz modeli okapów do wyboru, od tradycyjnych, po oryginalne i nowoczesne. W portfolio marki znajdziemy okapy wyspowe, nablatowe, sufitowe, ścienne, narożne oraz do wbudowania w szafkę i szufladowe.

Okap Downdraft Franke

Na kanale YouTube „EkspertFranke” można znaleźć film, ilustrujący jak prawidłowo zamontować okap Downdraft w blacie kuchennej wyspy. Model Franke Downdraft podczas pracy wysuwa się, by oczyścić powietrze, a chowa gdy jest niepotrzebny.
Okap Maris DownUp Franke

Ekspert Franke prezentuje również montaż okapu Maris UP&DOWN, który umiejscowiony jest w suficie nad wyspą. Rozpoczynając pracę obniża się na czterech metalowych linkach. Gdy skończy swoje zadanie, unosi się z powrotem do sufitu, pozostając subtelnym dodatkiem w kuchni.

https://www.youtube.com/watch?v=STm5qm1I-iE

Montaż urządzeń pokazano bardzo precyzyjnie, krok po kroku. Zbliżenia na poszczególne czynności pozwalają dokładnie przyjrzeć się pracy Ekspertów Franke, tak by razem z nimi, bez problemu zamontować okap.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *