Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Kuchnia Stylowe akcesoria

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni w… spiżarni

Pomieszczenia takie jak spiżarnia powinny być przede wszystkim dobrze zorganizowane, czyste i proste w użytkowaniu. Wygląd schodzi tu często na dalszy plan. Niepotrzebnie, ponieważ istnieją rozwiązania, dzięki którym można zadbać zarówno o porządek jak i efektowny wygląd przechowywanych produktów.

System półek do spiżarni

System Elfa - spiżarniaSystem pomaga w przechowywaniu przetworów i innych towarów w spiżarni. Dzięki niemu kolekcję ulubionych smaków można przechowywać w stylowych, pękatych, owalnych, smukłych, kwadratowych czy wielokątnych słoikach.

Szwedzka firma Elfa oferuje kompleksowe rozwiązania do zabudowy spiżarni i wnęk, które pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Ideą systemu jest pełna mobilność koszy i półek wspartych na przyściennych listwach. Dzięki niej można przechowywać więcej rzeczy, gdyż zawsze znajdzie się na to miejsce.

Logistyka dobrze wykorzystanej przestrzeni

System Elfa - spiżarniaNiewielkie pomieszczenie w pobliżu kuchni lub dobrze zagospodarowana wnęka jest na wagę złota. To uniwersalne miejsce na smakołyki, zapasową butelką oliwy z oliwek, naczynia na wypadek większej liczby gości czy rzadziej używane gadżety. Jednak co zrobić, by nie zabrakło w niej miejsca?
System Elfa do spiżarni

W Elfa montuje się przyścienne pionowe szyny na całej wysokości ściany i do nich dobiera elementy systemu. Ażurowe półki są dostępne w głębokościach 30, 40 lub 50 cm, a praktyczne półko-kosze mają 30 lub 40 cm. Uzupełnieniem systemu wieszanego będzie zestaw wolnostojących koszy o różnych wysokościach: 8, 18 i 28 cm, oraz szerokościach: 35, 45 lub 55 cm.

System Elfa - spiżarniaMożna nie tylko wybierać z całej palety wielkości, ale także dowolnie regulować odległości pomiędzy poszczególnymi elementami elfa. Dzięki temu system pozwala optymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń, zależnie od potrzeb i przechowywanych przedmiotów. W każdej chwili można także zorganizować swój system na nowo.

Produkty Elfa Classic są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i platinum.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *