Projektowanie Wnętrz na Facebook

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni w… spiżarni

Opublikowano: 2 listopada, 2013 Autor:

Pomieszczenia takie jak spiżarnia powinny być przede wszystkim dobrze zorganizowane, czyste i proste w użytkowaniu. Wygląd schodzi tu często na dalszy plan. Niepotrzebnie, ponieważ istnieją rozwiązania, dzięki którym można zadbać zarówno o porządek jak i efektowny wygląd przechowywanych produktów.

System półek do spiżarni

System Elfa - spiżarniaSystem pomaga w przechowywaniu przetworów i innych towarów w spiżarni. Dzięki niemu kolekcję ulubionych smaków można przechowywać w stylowych, pękatych, owalnych, smukłych, kwadratowych czy wielokątnych słoikach.

Szwedzka firma Elfa oferuje kompleksowe rozwiązania do zabudowy spiżarni i wnęk, które pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Ideą systemu jest pełna mobilność koszy i półek wspartych na przyściennych listwach. Dzięki niej można przechowywać więcej rzeczy, gdyż zawsze znajdzie się na to miejsce.

Logistyka dobrze wykorzystanej przestrzeni

System Elfa - spiżarniaNiewielkie pomieszczenie w pobliżu kuchni lub dobrze zagospodarowana wnęka jest na wagę złota. To uniwersalne miejsce na smakołyki, zapasową butelką oliwy z oliwek, naczynia na wypadek większej liczby gości czy rzadziej używane gadżety. Jednak co zrobić, by nie zabrakło w niej miejsca?

System Elfa do spiżarni

W Elfa montuje się przyścienne pionowe szyny na całej wysokości ściany i do nich dobiera elementy systemu. Ażurowe półki są dostępne w głębokościach 30, 40 lub 50 cm, a praktyczne półko-kosze mają 30 lub 40 cm. Uzupełnieniem systemu wieszanego będzie zestaw wolnostojących koszy o różnych wysokościach: 8, 18 i 28 cm, oraz szerokościach: 35, 45 lub 55 cm.

System Elfa - spiżarniaMożna nie tylko wybierać z całej palety wielkości, ale także dowolnie regulować odległości pomiędzy poszczególnymi elementami elfa. Dzięki temu system pozwala optymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń, zależnie od potrzeb i przechowywanych przedmiotów. W każdej chwili można także zorganizować swój system na nowo.

Produkty Elfa Classic są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i platinum.
Tags: , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2018 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz