Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Stylowe akcesoria

Grzejnik dekoracyjny – koniec szpetnych kaloryferów!

Tak często obraz idealnego pomieszczenia psują przyczepione do ściany, pospolite grzejniki, które nijak nie pasują do charakteru wnętrza. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, dzięki którym nawet akcesoria grzewcze mogą wyglądać stylowo. Oto grzejnik dekoracyjny.

Grzejnik dekoracyjny Inventio – ogrzewanie z klasą

Jednym z producentów, który wprowadził do swojej oferty ozdobny grzejnik jest Intal Projekt. Model Inventio to smukła konstrukcja, której największą zaletą jest możliwość instalacji ekranów z nadrukiem wykonanym metodą druku cyfrowego w technologii UV.

Obraz lub kolor na grzejniku

Bogata oferta nadruków sprawia, że Inventio nadaje się niemal do każdego wnętrza. Niedawno w palecie pojawiło się kilka nowych ekranów, m.in.  kolekcja La Bella Toscana ze zdjęciami pejzaży Toskanii. Grzejnik wyposażony w ekran, prezentuje się na ścianie jak obraz lub fototapeta. Na pierwszy rzut oka łatwo nie zauważyć jego właściwej funkcji.

Ekrany Inventio

Design plus funkcjonalność – grzejnik idealny?

Jeśli komuś nie odpowiada kolekcja zdjęć, może (w niższej cenie) zamówić Inventio z ekranem, pomalowanym jednolicie na jeden z trzydziestu siedmiu kolorów.

Jak to zwykle bywa w przypadku niestandardowych rozwiązań, grzejniki z ekranami z nadrukiem nie są tanie. Cena zależy od wybranego motywu, ale najczęściej oscyluje w granicach 1500-2000 zł. Mimo wszystko Inventio i jemu podobne projekty wydają się warte swojej ceny. Przynajmniej dla tych, których irytują staroświeckie drabinki i żeberka, psujące wygląd pomieszczeń (zwłaszcza na zdjęciach).
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *