Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Design Stylowe akcesoria

Nowatorski regał od Smartcube

Firma Smartcube stworzyła atrakcyjny wizualnie system półek o ciekawej, geometrycznej linii. Niebanalny dodatek skomponuje się z każdym pomieszczeniem. 

SmartCube Peka regaly aranzacja

Smartcube marki Schüco to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują kompleksowego systemu półek do mieszkania lub domu. Jest praktyczny – z powodzeniem znajdzie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w salonie, pokoju czy korytarzu. Swój uniwersalizm zawdzięcza ergonomicznemu kształtowi. Zaletą systemu jest modułowość, a co za tym idzie, możliwość personalizacji, w zależności od potrzeb.

SmartCube Peka regal

Jak nazwa wskazuje – CUBE to swego rodzaju koncepcja architektoniczna, która powstała na podstawie kostki. Została przy tym rozwinięta i udoskonalona w taki sposób, aby mogła sprostać wyzwaniom nowoczesnej architektury wnętrz. System ten może zostać rozszerzony i dostosowany do każdego rodzaju pomieszczenia. Jest przy tym stabilny, zarówno gdy zintegrujemy go z istniejącym już meblem, jak i kiedy przymocujemy do ściany w roli indywidualnego rozwiązania.
SmartCube Peka regaly

Kubiki mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jedna nad drugą lub połączone ze sobą w dowolny sposób. Wzbogacają wnętrze nowoczesnym designem, dodając mu stylu i nowoczesności. Komponują się z wnętrzami nowoczesnymi i loftowymi. Co ważne, są dopracowane również pod względem technologicznym. Smartcube dostępny jest w wykończeniu inox i czarnym. Peka oferuje gotowe regały oraz elementy do samodzielnego składania, a także rozbudowany system narożników.

SmartCube Peka

Więcej na temat systemu Smartcube oraz marki Peka na stronie internetowej producenta.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *