Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Sypialnia Trendy

Sypialniane trendy

W dzisiejszych czasach moda zmienia się bardzo szybko, ciągle ewoluując. Praktycznie co sezon mamy do czynienia z nowymi trendami. To co modne, staje się obiektem pożądania, jednak warto wybierać dla siebie to co najlepiej do nas pasuje. Wybór jest ogromny, dlatego najpierw zastanówmy się co nie tylko jest trendy, ale i odpowiada naszym gustom i potrzebom. Zasada ta dotyczy nie tylko ubrań, ale także innych przedmiotów codziennego użytku. Jednym z nich jest łóżko – mebel, który niczym garnitur winien być skrojony na naszą miarę.

łóżko VENTO

łóżko VENTO

 

Od komfortu spania zależy przecież jakość naszego dnia. Przy wyborze łóżka należy zwrócić uwagę na czynniki, które gwarantują relaks i regenerację naszego organizmu. Konieczny jest wybór odpowiedniego stelaża i materaca o dopasowanym stopniu twardości.  Nie bez znaczenia jest również wygląd. Oczywiście połączenie wysokiej jakości parametrów technicznych i  pięknego designu jest jak najbardziej możliwe.  Nie musimy wybierać między wygodą a pięknem.  Projektanci mebli dokładają wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom klientów, aby czuli oni satysfakcję z zakupów. Innowacyjne rozwiązania i nowe technologie idą w parze z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.  Oto przegląd sypialnianych hitów tego sezonu.

 

Ponadczasowa klasyka

Jest zawsze w cenie. Meble do spania, których niektóre elementy nawiązują do budowli antycznych czy kolumn wciąż cieszą się sporym gronem fanów. Prostota i klasyka nigdy nie wychodzą z mody, jak i drewno, które jest najbardziej cenionym meblowym surowcem.

Diabeł tkwi w szczegółach

Dodatki odgrywają istotną rolę. To właśnie takie „wisienki na torcie”  najbardziej cieszą i dodają tego czegoś.  Mogą tworzyć spójną całość z podstawowym produktem lub kontrastować, tworząc intrygujące, oryginalne połączenia. Dzięki nim nie wieje nudą, a nawet zwykłe przedmioty mogą zmienić  w prawdziwe dzieła sztuki. Zagłówek o interesującej formie, przykuwający wzrok kształt nóżek czy dodatek w postaci metalowych okuć, to dodatki idealne.

 Gra kontrastów

Nowym trendem jest łączenie na pozór przeciwstawnych, niepasujących do siebie elementów. Lite drewno, naturalna skóra i solidny metal to nietuzinkowe połączenie, które wygląda świetnie. Wystarczy spojrzeć  na łóżko PAU z zagłówkami.

Do wyboru, do koloru

Obecnie dzięki ogromnej różnorodności w doborze elementów i dodatków do łóżka możliwe jest jego spersonalizowanie. Wystarczy wybrać model , w którym możemy dobrać kilka wariantów nóg lub zagłówka. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

łóżko PAU

łóżko PAU

łóżko vinci

łóżko VINCI

łóżko TOMA

łóżko TOMA

łóżko MOLA

Łóżko MOLA

 

Skuś się na metamorfozę Twojej sypialni zgodną z najnowszymi trendami. Teraz możesz spać modnie i wygodnie. Inspiracji szukaj na BEDS.pl

 
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *