Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Inspiracje D.I.Y. - zrób to sam

Jak zrobić wazon ze słoika?

Jak ze zwykłego słoika wyczarować piękny wazon lub lampion? To naprawdę proste, a efekt przekracza najśmielsze oczekiwania. Prezentujemy krótki tutorial, zatem do dzieła!

wazon ze słoika

Do wykonania powyższego wazonu potrzebne nam będą: słoik ( może być duży, średni lub całkiem mały, w zależności od upodobań ), farba w spreju ( najlepiej będzie wyglądać biel, złoto, srebro i wszelkie pastele ), klej w pistolecie do klejenia na ciepło, koronka ( może być w formie taśmy lub wyciętego pasa ),  nożyczki i dobry humor.

wazon ze słoika

Gdy już zbierzemy wszystkie akcesoria, możemy działać. Zaczynamy od obklejenia słoika koronką, wykorzystując w tym celu taśmę lub wycięty pas  i klej na ciepło.

wazon ze słoika

wazon ze słoika

Teraz wystarczy spryskać słoik farbą w spreju, by uzyskać wzorek. Polecamy zrobić to na zewnątrz, zawieszając słoik na kiju.

wazon ze słoika

Gdy farba wyschnie, możemy ostrożnie odkleić koronkę. W ten sposób otrzymaliśmy oryginalny wazon na kwiaty lub lampion, do którego można włożyć świeczkę. Będzie pięknie prezentował się zarówno w pokoju, jak i na zewnątrz, w ogrodzie.

wazon ze słoika

źródło: http://www.youtube.com
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *