Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Pokój dziecięcy

Letnia aranżacja pokoju dziecka

Dzieci lubią zmiany. Wystarczy niewielka metamorfoza, by sprawić im dużą przyjemność. Wakacje to idealny moment na remont pokoju dziecięcego. Można przeprowadzić go, słuchając wskazówek najmłodszych.

Urządzanie pokoju dziecięcego

Minda Kids tapety pokój dzieckaPodczas urządzania pokoju dziecięcego należy wziąć pod uwagę gust maluchów, bo to one powinny czuć się dobrze w swoich czterech ścianach. W wakacje warto poddać pokój lekkiej metamorfozie. Dzięki temu w deszczowe dni dziecko nie będzie narzekało na nudę, a pochmurna pogoda stanie się okazją do rozwijania pasji i talentów.

Misiowe wzory na ścianie z pewnością dodadzą świeżości każdemu wnętrzu dla małych dziewczynek i chłopców. Uśmiechnięte zwierzaki kojarzą się ulubionymi przytulankami. Pastelowe barwy doskonale podkreślą charakter pokoju, w którym ma być miło, wesoło i kolorowo.

Pomysły na aranżację pokoju dla dziecka

Minda Kids kolorowanki - pokój dzieckaNiemal każdy chłopiec marzy by stać się superbohaterem, zyskać uznanie i brać udział w trudnych misjach, których celem jest przynajmniej uratowanie całej ludzkości. Tapeta z motywami idoli na pewno sprawi, że maluch dobrze poczuje się w swoim pokoju i chętnie będzie zapraszał do siebie kolegów i koleżanki. Dziewczynki z pewnością będą zachwycone, gdy ich pokój zmieni się w małe królestwo, a ze ścian będą spoglądały na nie księżniczki znane z najpiękniejszych baśni.

Barwne tapety mogą zupełnie odmienić wnętrza. Rodzice również będą zadowoleni z efektów, zwłaszcza, że montaż tapet nie wiąże się z długotrwałymi remontami i jest w pełni ekologiczny. Wystarczy woda, dobre chęci i trochę czasu.

Tapety i kolorowanki sposobem na szybką i łatwą zmianę wystroju

Minda Kids pokój dzieckaLetnia metamorfoza ścian może wiązać się z rozwijaniem dziecięcych umiejętności. Wielu malców marzy, by móc stworzyć dzieło na ścianie. Pomogą im w tym kolorowanki ścienne, a wśród nich różowe słonie, niebieskie tygrysy, delfiny, żółwie, ośmiornice, meduzy i zebry w zielono-żółte paski.

Ekologiczna kolorowanka to pretekst do zabawy nie tylko dla najmłodszych. Rodzice również mogą się włączyć do malowania. Pomogą tym samym ozdobić dziecięce pokoje i spędzą czas z dziećmi.

 

Przedstawione na zdjęciach tapety i kolorowanki pochodzą z oferty Minda Kids. Zostały wykonane w technologii druku HP Latex na bazie wody. W praktyce oznacza to, że nie zawierają trującego solwentu, szkodliwych barwników, metali ciężkich i niebezpiecznych związków chemicznych. Papier, z którego zostały wykonane pochodzi z recyklingu oraz plantacji odpowiedzialnie gospodarujących zasobami leśnymi ze znakiem FSC.

 
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *