Projektowanie Wnętrz na Facebook

Świąteczne naklejki dekoracyjne

Opublikowano: 18 grudnia, 2014 Autor:

Świąteczne ozdabianie wnętrz sprawia zazwyczaj wiele frajdy. Tym bardziej nie musimy ograniczać się do ubierania choinki i zawieszania światełek. Kolorowe, świąteczne naklejki pozwolą nam jeszcze bardziej cieszyć się z nadchodzących świąt. Zaaranżujmy wnętrze z humorem i w dobrym guście.

Naklejki Redro ŚwietaMikołajowe naklejki ozdobią wnętrze

Zadanie stworzenia harmonijnego i nie graniczącego z przesadą doboru bogatych dekoracji stanowi nie lada wyzwanie dla każdego miłośnika magii świąt Bożego Narodzenia. Niecodziennym rozwiązaniem dla tego typu rozterek staną się naklejki dekoracyjne marki Redro. Pomogą one podkreślić magiczny nastrój, towarzyszący przygotowaniom do nadchodzących świąt.

Z zimą nieodłącznie kojarzą się dwie rzeczy – baśniowy krajobraz wypełniony śniegiem oraz niezwykła atmosfera zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. O ile na pierwszy z tych czynników nie mamy dużego wpływu, o tyle świąteczny nastrój, można bez problemu wykreować w każdym wnętrzu za sprawą  bogactwa dostępnych na każdym kroku dekoracji. Niemniej same ozdoby stanowią jedynie przebranie, pod którym skrzętnie ukryte jest codzienne oblicze domowych pomieszczeń.

Naklejki Redro Bałwan na lodówkeA gdyby tak całe wnętrze przemienić w świąteczną krainę? Paradoksalnie zadanie to można zrealizować bardzo szybko, nawet bez korzystania z magicznych mocy. Dzięki naklejkom każde wnętrze w mgnieniu oka wypełni świąteczny duch. Choć dekorując mieszkanie najczęściej cała uwaga skupiona zostaje na reprezentacyjnych pomieszczeniach, takich jak salon i jadalnia, to świąteczne naklejki tematyczne staną się ozdobą miejsca, w którym przed Wigilią spędza się najwięcej czasu. Mowa oczywiście o kuchni, gdyż to właśnie w niej powstają specjały mogące cieszyć podniebienia całej rodziny w czasie świątecznej uczty. Dobierając dostosowany zarówno do wystroju wnętrza, jak i do osobistych wymogów estetycznych motyw, można szybko i efektownie ozdobić dowolną powierzchnię – począwszy od lodówki i innych sprzętów kuchennych, a na oknie oraz ścianach skończywszy.

Naklejki świąteczne do każdego pomieszczenia

Naklejki Redro ChoinkaSłowem „naklejki” najczęściej określa się niewielkie obrazki jednorazowego użytku, które w krótkim czasie tracą swój pierwotny urok za sprawą mało wytrzymałego materiału i szybko blaknących barw. W przypadku produktów marki Redro mianem naklejek nazwano zupełnie nową klasę elementów dekoracyjnych, diametralnie różnych od ich pospolitych, niskojakościowych imienników. Dzięki wykorzystaniu nowych metod produkcji marka Redro oferuje motywy dekoracyjne, które nanoszone są na nośnik z pomocą kilku odmiennych technologii. Naklejka Standard charakteryzuje się wyrazistym drukiem, wykonanym na wodoodpornej, samoprzylepnej folii PCV, którą można czyścić bez ryzyka naruszenia wyrazistości wzoru. Dzięki temu nadaje się ona do oklejania mebli, drzwi oraz przedmiotów codziennego użytku, takich jak sprzęt AGD. Naklejka Witrażowa oraz Naklejka FrontStick powstały z myślą o kreowaniu wzorów na oknach i innych przeszklonych powierzchniach. O ile pierwsza z nich, za sprawą przeźroczystej folii, po naklejeniu na szybę tworzy efekt barwionego szkła, o tyle technologia FrontStick charakteryzuje się zadrukiem po pokrytej klejem powierzchni. Powoduje to, że wyjątkowo łatwo przyozdobi ona nie tylko domowe okna, ale i witryny sklepowe oraz szyby samochodowe. Ostatnia opcja skierowana jest do osób często zmieniających zdanie w kwestii wystroju wnętrz. Naklejka Magnes nadrukowana jest na podłożu magnesowym, co powoduje że można ją dowolnie przymocowywać i zdejmować z wszelkich metalowych powierzchni, a także modyfikować wykorzystywane wzory, dostosowując je płynnie do zmian gustu, mody, pory roku, czy nastroju.
Naklejki Redro

Szeroka gama naklejek marki Redro pomoże spotęgować panujący w domu nastrój świąt Bożego Narodzenia, ale nie tylko. Dzięki skrupulatnemu zgraniu poszczególnych elementów aranżacyjnych z wybranym motywem dekoracyjnym podniesie także atrakcyjność wnętrza.
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz