Projektowanie Wnętrz na Facebook

Targi Meble Polska 2013 w Poznaniu

Opublikowano: 3 marca, 2013 Autor:

Tegoroczne targi Meble Polska 2013, które odbywają się cyklicznie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, mają być imprezą większą i bardziej spektakularną niż rekordowa edycja 2012.

Targi meblowe w Poznaniu – największe branżowe wydarzenie w Polsce

Targi Meble Poznań 2013Grupa IMS, Szynaka-Meble, Forte, Vox, Klose KMK, PAGED – Woodways, LUDWIK STYL, Wajnert Meble, Fabryka Mebli Wójcik, Bogatti, Vero, Gala Collezione, FAMEG, Meble Matkowski, Gawin Group, Klaster ELBLĄG, Rameta, Taranko, Vinotti, czy francuski PARISOT – to tylko część z długiej listy wiodących firm branży meblowej, które zaprezentują swoją najnowszą ofertę podczas targów Meble Polska 2013. W sumie w tych największych targach meblowych w kraju weźmie udział ponad 200 wystawców.

Rekordowa edycja Targi Meble Polska

Targi Meble Polska 2013 to wyjątkowa okazja, by poznać aktualną ofertę producentów mebli, jak i spotkać ich osobiście. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna ekspozycja będzie większa od rekordowej edycji 2012. Swój udział w tym największym wydarzeniu branży meblowej w kraju zgłosiło już kilka tysięcy kupców meblowych, w tym znaczna grupa kupców z zagranicy.

Profesjonaliści na targach meblowych

Targi Meble Poznań 2013Targi Meble Polska w Poznaniu odbędą się w dniach 5-8 marca 2013 pod hasłem „Nowa strefa kontraktów”. Skierowane są do osób i firm z branży.  To tutaj zostaną podejmowane bywają decyzje o tym, które z najnowszych propozycji marek meblowych zostaną wdrożone do produkcji po ich weryfikacji w opinii ekspertów.
Dla kupców odwiedzających Meble Polska 2013 organizator przygotował kompendium wiedzy o targach. Vademecum zwiedzającego, dostępne bezpłatnie przy wejściu na targi, zawiera m. in. szczegółowe informacje na temat zasad wstępu, listy wystawców, plany pawilonów, program wydarzeń, listę laureatów konkursu o Złoty Medal. Aby dobrze przygotować się do targów, warto przejrzeć vademecum już przed przyjazdem.

Targi meblowe dla biznesu

meble KloseOd 2010 r. targi Meble Polska odbywają się w nowej kontraktacyjnej formule. Z imprezy otwartej, adresowanej zarówno do profesjonalistów z branży, jak i do klientów ostatecznych, zmieniły się w targi o charakterze stricte biznesowym. W ciągu trzech lat od wprowadzenia nowej formuły targów, impreza pod względem powierzchni i wystawców urosła niemal dwukrotnie, a liczba zwiedzających w tym samym czasie zwiększyła się prawie trzykrotnie. W tym roku targi zostały wytypowane do udziału w sygnowanym przez Ministerstwo Gospodarki „Branżowym Programie Promocji Branży Meblarskiej” w ramach kampanii „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych”.

Program zakłada, że targi odwiedzą dziennikarze oraz kupcy meblowi z Niemiec, Ukrainy, Rosji, Francji i Wielkiej Brytanii. Dla przedstawicieli branży zostaną zorganizowane szkolenia mające na celu poszerzenie wiedzy o strategiach wejścia na nowe rynki, obowiązujących tam przepisach prawnych i technikach marketingowych, których zastosowanie może przyczynić się do podniesienia konkurencyjności polskich firm za granicą.Targi Poznań 2013 - meble
Tags: , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz