Projektowanie Wnętrz na Facebook

6 sposobów na cotton balls lights

Opublikowano: 30 kwietnia, 2016 Autor:

Cotton balls ligts to nastrojowe girlandy świetlne działające na zasadzie zwykłych lampek choinkowych, z tą różnicą, że ich żarówki umieszcza się w kulach wykonanych z bawełnianych nici. Kuliste klosze cieszą oczy pięknymi kolorami i miękkim światłem przez cały rok.

cotton balls ligts

Kiedy prawie 5 lat temu jako jedni z pierwszych pisaliśmy o girlandach świetlnych cotton balls lights, nie były one jeszcze tak popularne jak teraz. Przez te kilka lat zdobyły imponującą popularność i zdobią domy miłośników przytulnej atmosfery. Na rynku dostępne są gotowe zestawy bawełnianych lampek w różnych wariantach kolorystycznych: od bieli, poprzez pastele, po zgaszone kolory i intensywne barwy. Co więcej, sami również możemy zaprojektować nasz indywidualny łańcuch, dobierając do niego kolory według naszych upodobań. Girlandy mają różne długości (10, 20, 35 i 50 bawełnianych kul). Taki zestaw musimy samodzielnie zainstalować na dołączonym łańcuchu świetlnym, nie jest to trudne i stanowi dodatkową frajdę.

Jak wykorzystać cotton balls lights?
Pomysłów może być bardzo wiele, przedstawiamy 6 ciekawych aranżacji z udziałem bawełnianych girland świetlnych.

girlanda świetlna na stole

Cottoln balls lights jako dekoracja stołu z owoczeniem mogą zastąpić tradycyjne świece. Wystarczy ułożyć łańcuch wzdłuż stołu i dodać kwiaty. Goście będą zauroczeni.

cotton balls lights w pokoju dla dzieci

Bawełniane girlandy świetlne świetnie sprawdzą się w aranżacji dziecięcego pokoju. To proste, ale bardzo przytulne dekoracje.

girlanda świetlna

Światełka oplecione na balustradzie od schodów.

oświetlenie lustra

Zawieszone na lustrze delikatnie je rozświetlą i stworzą ciekawą kompozycję.

cotton balls w sypialni

Świetnie wyglądają również w sypialny zawieszone na oparciu łóżka.

atrapa kominka

Ciekawa aranżacja kominka lub jego atrapy. Wystarczy położyć w min zwinięte cotton balls, które będą imitowały ogień.

Do jakich wnętrz pasują cotton balls ligts?

Bawełniane świetlne girlandy, dzięki swojej prostej formie pasują do każdej stylistyki wnętrz. Szczególnie dobrze prezentują we wnętrzach skandynawskich. Świetnie sprawdzą się także niemal w każdym wnętrzu sypialni, salonie, pokoju dziecięcym, a nawet w kuchni, z dala od wody.

Lubicie cotton balls lights? A może macie je już we własnym domu?
Tags: , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz