Projektowanie Wnętrz na Facebook

Meble do małych łazienek

Opublikowano: 15 maja, 2013 Autor:

Ciasnota to powszechny problem, z którym muszą borykać się właściciele małych domów lub mieszkań. Dzięki najnowszym propozycjom producentów wyposażenia także tak małe wnętrza można jednak urządzić w dobrym guście.

Łazienka gościnna lub niewielka łazienka główna

iCon XS KOŁOFirma Keramag proponuje rozwiązanie do małych łazienek. Seria ceramiki i mebli iCon XS bazuje na prostym, acz praktycznym pomyśle. Planując aranżację eleganckiej, ale niewielkiej łazienki należy skupić się na tym, by rozwiązania były maksymalnie praktyczne.

Umywalki i meble o niewielkich wymiarach ułatwią zagospodarowanie przestrzeni w małym wnętrzu. Dodatkowa łazienka w strefie pobytu dziennego pomoże także licznej rodzinie w szybszym załatwieniu czynności toaletowych np. rano.

Wykorzystaj każdy centymetr łazienki

iCon XS KOŁOAsymetryczne umywalki o szerokości 38 cm z otworem na baterię po prawej lub lewej stronie, mogą być kompletowane ze specjalnymi szafkami. Trzy kolory szafek do wyboru – biały, burgund, platyna – ułatwiają dopasowanie ich do klimatu wnętrza.

iCon XS KOŁOCiekawym rozwiązaniem jest umywalka narożna o długości boku tylko 33 cm. Dzięki temu mycie rąk, nawet w bardzo małej łazience, będzie zawsze wygodne. Miska ustępowa wisząca Keramag 4U nie zajmie wiele miejsca, od ściany do przedniej krawędzi ma zaledwie 49 cm. Natomiast specjalna deska sedesowa iCon z wolno opadającymi zawiasami zapewni estetyczny wygląd całości.

iCon XS do małych łazienek

W skład serii iCon XS wchodzą także umywalki asymetryczne (53 cm, prawa lub lewa), pasujące do nich szafki podumywalkowe oraz szafki boczne i lustra.iCon XS KOŁO

Ceramika i meble Keramag iCon XS dostępne są w ofercie firmy Sanitec Koło.

 
Tags: , , , , , , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz