Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Kuchnia

Młynki do odpadów przydatne w każdej kuchni

Firma Franke wypuściła na rynek nową linię młynków do odpadków. To przydatne urządzenie pozwala na ekologiczne zarządzanie odpadami organicznymi w każdej kuchni.

Młynek do odpadów FrankeJak działa młynek do odpadków?

Młynek do odpadów poradzi sobie z większością domowych odpadków organicznych, które powstają w trakcie przygotowywania i spożywania posiłków. Kości z kurczaka, obierki, skorupki z jajek z powodzeniem można zutylizować w „odpływie” zamiast składować je w koszu na śmieci.

Dzięki temu nie mamy kłopotu z gromadzeniem tego rodzaju odpadów oraz nieprzyjemnym zapachem, który może się z nich wydobywać. Wystarczy wrzucić odpady, włączyć młynek za pomocą pneumatycznego włącznika, który jest wygodnie montowany w blacie oraz spuścić wodę, aby zmielone odpady popłynęły do kanalizacji.
Odpady organiczne do odpływu

Śmieci organiczne dzięki zastosowaniu młynków znikają w odpływie zlewozmywaka, nie trzeba zatem przeznaczać na ich składowanie zbyt dużego kosza czy pojemnika. Młynki pozwalają błyskawicznie pozbyć się odpadów żywnościowych, co ułatwia utrzymanie kuchni w czystości i czyni ją bardziej higieniczną.

Młynek do odpadów FrankeMłynki Franke montuje się do zlewozmywaków ze standardowym odpływem o średnicy 3,5’. Urządzenie można montować przy zlewozmywakach stalowych, kompozytowych i granitowych bezpośrednio do odpływu a następnie jest łączone z odpływem do kanalizacji. Dzięki pneumatycznemu włącznikowi Basso zamontowanemu na blacie opróżnienie młynka jest łatwe, szybkie i bezpieczne.

Młynki Franke z serii TP

Młynki z serii TP dostępne są w trzech różnych wariantach różniących się mocą urządzenia. W komplecie do wszystkich modeli jest włącznik pneumatyczny Bosso, który można zmontować w wygodnym miejscu na blacie.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *