Projektowanie Wnętrz na Facebook

Bateria kuchenna rodem z…Nintendo

Opublikowano: 21 września, 2013 Autor:

Każdy kto żył w latach 90. doskonale pamięta popularną grę na platformę Nintendo czy też popularnego Pegazusa. Tetris uchodzi za najpopularniejszą grę w historii i wciąż jest inspiracją. Także dla projektantów – bateria Tetris firmy Franke awansowała do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2013.

bateria Tetris firmy FrankeTetris w Twojej kuchni

Jak łatwo się domyślić, bateria przypomina kształtem bloki układane na ekranach komputerów czy też telewizorów w popularnej grze. Stylowe, a zarazem praktyczne akcesorium przypadło do gustu jurom konkursu Dobry Wzór 2013, gdzie wybiera się najlepiej zaprojektowane produkty i usługi obecne na polskim rynku.

bateria Tetris firmy Franke - Dobry Wzór 2013Bateria znalazła się w kategorii Strefa Domu, gdzie rywalizować będzie m.in. z toaletą myjącą Geberit, wanną Palomba, oknami Velux, innymi bateriami łazienkowymi ale także…Skodą Octavią, motocyklem BMW HP4 czy lornetką Titanium. Lista konkurencyjnych produktów dla domu jest długa, ale ciekawy pomysł designerski może liczyć na przychylność jury.

bateria Tetris firmy Franke Najlepsze wzory w Polsce

Bateria kuchenna Tetris przygotowana z okazji targów Eurocucina 2012 to jeden z najbardziej oryginalnych produktów w ofercie Franke. Tetris to model, który zaskakuje formą, ale także funkcjonalnością. Geometryczna, składana wylewka pozwala korzystać z baterii z jeszcze większą swobodą, a kiedy nie jest używana, złożona może stać się prawdziwą ozdobą kuchni. Bateria wykonana jest z mosiądzu i wykończona chromem.

Dobry Wzór 2013

W kolejnym i ostatnim etapie konkursu, 24 października 2013, międzynarodowe jury wyłoni laureatów i przyzna nagrody Dobry Wzór 2013 w każdej z kategorii. Finaliści konkursu Dobry Wzór 2013, a w wśród nich bateria Tetris, zostaną wyeksponowani na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, która potrwa od 24 października do 8 grudnia 2013.

bateria Tetris firmy Franke Dobry Wzór 2013 jest najstarszym i jednocześnie najbardziej prestiżowym polskim konkursem. Jest organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Patronem honorowym konkursu został Minister Gospodarki.
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz