Projektowanie Wnętrz na Facebook

Dopasuj meble do własnych potrzeb – kolekcje modułowe

Opublikowano: 28 maja, 2013 Autor:

Umeblowanie pomieszczenia będzie idealnie dopasowane do naszych potrzeb, gdy…będziemy mieli na nie całkowity wpływ. Nowoczesne kolekcje modułowe to rozwiązanie dla tych, którzy lubią często zmieniać wygląd i funkcjonalność wnętrza. 

kolekcje New-LookSkomponuj własny zestaw wypoczynkowy

Kolekcje modułowe zyskują coraz większą liczbę zwolenników. Zaskakują ilością elementów, które dają możliwość wyboru tego, co idealnie zbuduje naszą przestrzeń wypoczynkową. Sofy, fotele, leżanki, dostawki, elementy narożne, megapufy, a nawet dodatkowe podłokietniki, zagłówki, poduchy dekoracyjne oraz nerkowe – pojawiają się nawet w towarzystwie stolików kawowych.

Meble modułowe - kolekcje New-LookJarosław Szurpicki, specjalista ds. marki NewLook uważa, że:
– ,,Nowoczesne wzornictwo to nie tylko wysublimowany design, który musi sprostać najnowszym trendom. Dla mnie to również możliwość zaangażowania samego użytkownika w budowanie wizerunku swojego wymarzonego wnętrza. Mnogość modułów daje nieograniczone możliwości budowania układów o różnych gabarytach. Kolekcje pozwalają tworzyć zarówno kompaktowe rozwiązania dla małych pomieszczeń, jak i duże zestawy dla przestronnych powierzchni.”.

kolekcje New-LookModuły wypoczynkowe

Elementy kolekcji modułowych są zaprojektowane tak, by stać samodzielnie oraz komponować się w złożoną całość. Planowanie ich układu zależy więc wyłącznie od indywidualnych potrzeb. Na przykład, wyjątkowe zewnętrzne elementy narożne zapewniają oryginalne aranżacje narożników wywiniętych, jak sama nazwa wskazuje, na zewnątrz.
kolekcje New-LookMeble dopasowane do potrzeb – kolekcje modułowe

Przesuwne elementy pozwalają na zabawę nie tylko designem, ale i kolorem. Wybór kolorów oraz materiałów (a nawet skór), podobnie jak i modułów, jest ogromny, a dowolność w ich dobieraniu równie duża.

kolekcje New-LookZestawy można więc projektować dowolnie według potrzeb i humoru, zestawiać w przyjemnych połączeniach, tworzyć swoją przestrzeń wypoczynkową nie tylko zgodnie z trendami, ale i z całkiem osobistymi upodobaniami.Meble modułowe - kolekcje New-Look

 
Podobne tematy:

new look meble
Tags: , , , , , , , ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz