Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Inspiracje Stylowe wnętrza

Problem z wyborem tapet? Zaprojektuj własne.

Tapety ścienne to w ostatnim czasie popularne rozwiązanie. Mimo szerokiej oferty rynkowej zdarza się jednak, że nie możemy odnaleźć wzoru, który spodoba się nam i będzie pasował do wystroju naszego pomieszczenia. Takie problemy rozwiązuje usługa projektowania tapet na zamówienie.

Tapety na zamowienie - oryginalnetapetyProjektowanie tapet na zamówienie

Osoby, które ponad wszystko cenią sobie indywidualizm, posiadają artystyczną duszę, szukają możliwości wyrażenia siebie poprzez własne cztery kąty z pewnością zaaprobują dostępną na rynku usługę projektowania tapet na zamówienie. Nie wszystkich satysfakcjonuje masowa produkcja. Ludzie, którzy chcą stworzyć własny, niepowtarzalny klimat we wnętrzu swojego domu mogą zainwestować w oryginalne tapety graficzne i fototapety.

Projektowanie tapet na zamówienie to usługa przeznaczona nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla architektów i dekoratorów wnętrz, którzy mogą doradzić swoim klientom zamówienie spersonalizowanej tapety. Produkty przeznaczone są do wnętrz mieszkalnych, a także przestrzeni publicznych i komercyjnych, np. do biura, atelier, sklepu, butiku, klubu czy kawiarni. Samodzielnie zaprojektowane prace świetnie sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych, jak i tradycyjnych, jako modny akcent.

Tapety na zamówienieJedną z największych zalet tapet wykonywanych na zamówienie jest fakt, że projekt tapety jest sprzedawany tylko raz – klient ma zatem pewność, że wzór jego tapety będzie niepowtarzalny i nigdy nie zobaczy go nigdzie, poza ścianami własnego lokum.

Tapety na zamówienie to nie tylko fototapety

Na rynku dostępne są usługi wykonywania fototapet z wskazanego przez klienta zdjęcia. To dużo prostsze rozwiązanie niż przygotowanie całego projektu na indywidualne zamówienie. Taką usługę możemy wybrać np. w sklepie www.oryginalnetapety.com.

Istnieje kilka możliwych rozwiązań. Klient może dostarczyć własny zarys projektowy tapety, na którego podstawie firma zaproponuje i przygotuje indywidualnie zamówioną ilość materiału. Prostszą opcją jest skontaktowanie się z ekipą studia. Wówczas wspólnie z doradcą, klient określi założenia – charakter grafiki, jej styl, kolorystykę, miejsce przeznaczenia, wymiary. Wszystkie zaproponowane pomysły można na bieżąco obejrzeć w programie graficznym.

Tapety na zamówienieGdy zgromadzone zostaną wszystkie potrzebne dane, powstają wstępne wersje projektu tapety. Spośród zaprezentowanych propozycji klient wybiera wzór dla siebie. Studio przygotowuje wydruk tapety w skali 1:1 i we właściwej kolorystyce. Jeśli projekt zostanie zaakceptowany, zlecany jest druk tapety.

Jakość tapet na zamówienie

Indywidualne zamówienia często nie wiążą się z wysoką jakością usług. Wiedzą to ci, którym zdarzyło się np. zamawiać koszulki czy kubki z własnym nadrukiem. Tapety to jednak zakup poważniejszy, dlatego jakość wykonania jest tu bardzo istotna. W przypadku sklepu www.oryginalnetapety.com, tapety są drukowane cyfrowo, farbami ecosolwentowymi wysokiej jakości. Oryginalne tusze nie zawierają szkodliwego dla zdrowia cykloheksanolu, ani metali ciężkich. Druk nie zawiera rakotwórczych rozpuszczalników, jest bezwonny, nieścieralny i nie blaknie. Tapety drukowane są na specjalnych podłożach flizelinowych bądź winylowych. Druk jest trwały, dodatkowa laminacja sprawia, ze tapeta jest nieścieralna i nie blaknie.

Oryginalne tapety na zamówienieNa zdjęciach prezentujemy wybrane tapety, zaprojektowane na indywidualne zamówienie klientów.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *