Projektowanie Wnętrz na Facebook

Zestaw szybkiego sprzątania do kuchni

Opublikowano: 8 lutego, 2015 Autor:

W kuchni niezwykle trudno o zachowanie porządku. Okruchy i inne drobne śmieci na blacie kuchennym to codzienność. Ich usuwanie bywa kłopotliwe i pracochłonne. Ciekawą propozycję, ułatwiającą ten proceder, opracowała firma UST-M – producent systemu centralnego odkurzania Vacu USM.

Leovac Speed LeoZestaw szybkiego sprzątania Leovac Speed Leo

Speed Leo to nieduże urządzenie, które posiadacze systemu centralnego odkurzania Vacu USM mogą zainstalować np. w szafce pod zlewozmywakiem. Nie zajmuje ono wiele miejsca i jest łatwe w montażu.

Zestaw szybkiego sprzątania składa się ze specjalnej puszki, na której znajduje się przycisk uruchamiający urządzenie oraz elastycznego węża. Dzięki specjalnej maskownicy zakrywającej mechanizm Speed Leo ma estetyczny wygląd, który harmonizuje się z wystrojem kuchennego wnętrza.

Jak działa Leovac Speed Leo?

Aby sprzątnąć okruszki, które nagromadziły się np. na blacie i wokół zlewu, wystarczy włączyć przycisk i wciągnąć je przy pomocy węża spiralnego, który rozciąga się do 5 m. Zostaną zassane bezpośrednio do jednostki centralnej systemu Vacu USM. Po skończonej pracy i wyłączeniu urządzenia, wąż odwieszamy na specjalnych uchwytach, zainstalowanych wewnątrz szafki pod zlewozmywakiem.

Leovac Speed Leo UST-MZestaw Leovac Speed Leo składa się z urządzenia peryferyjnego z dwoma płytkami, węża spiralnego, dwóch uchwytów na wąż, maskownicy, ośmiu wkrętów mocujących i szablonu do trasowania, który ułatwia montaż sprzętu.
Gdy wąż spiralny z zestawu Speed Leo nie wystarczy, aby posprzątać całą kuchnię możemy zamienić wąż Speed Leo na tradycyjny, który jest dłuższy – wejście na wąż Speed Leo traktować można jako dodatkowe gniazdo ssące.

Istnieje także możliwość zamontowania Speed Leo w szufladzie np. w cokole meblowym (foto).

Leovac Speed Leo USTM

Cena zestawu Leovac Speed Leo wynosi 330 zł.

 
Tags: ,

Zostaw komentarz

Polityka prywatności | Regulamin

© 2019 Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz - Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz