Projektowanie Wnętrz, Galerie Projektów, Wystrój i Aranżacje Wnętrz

Projektowanie wnętrz bez tajemnic! Kompedium wiedzy na temat aranżacji wnętrz.

Inspiracje D.I.Y. - zrób to sam

Wielkanocne rękodzieło

Produkowane masowo baranki, kurczaki czy pisanki to dość typowy sposób na świąteczną dekorację wnętrza. Szukając inspiracji na nadchodzące święta wielkanocne warto pochylić się nad ozdobami wykonanymi własnoręcznie. Dziś pomaga nam w tym Internet.

Artystycznie o świętach

baranki hand-made - DaWandaOzdoby świąteczne to produkty bardzo popularne, dlatego wiosną w sklepach aż roi się od plastikowych zająców, cukrowych baranków czy kolorowych wydmuszek z tektury. Ozdoby często kosztują niewiele, ale jakość i styl ich wykonania, łagodnie mówiąc, pozostawia wiele do życzenia.

Osoby, którym zależy na urządzeniu mieszkania w dobrym guście nie muszą jednak rezygnować z udekorowania pomieszczeń na święta. Oprócz masy sprowadzanych z Chin bibelotów istnieją bowiem gustowne, starannie wykonane ozdoby – co więcej, produkowane małoseryjnie.

Stylowy hand made

hand-made - DaWandaMowa oczywiście o rękodziele. Dzięki możliwościom internetu możemy w łatwy sposób odnaleźć producentów i artystów, którzy sami wykonują elementy dekoracyjne. Atutem takich ozdób jest oryginalność, styl i możliwość dopasowania do indywidualnych gustów. Istnieje bowiem opcja zamówienia wykonania danej ozdoby według wskazanej kolorystyki czy wzoru.
Ozdoby można znaleźć oczywiście na najpopularniejszym w Polsce serwisie ogłoszeniowym Allegro.pl. Jak to jednak zwykle bywa jakościowe rękodzieło może mieszać się tam z kiepskimi produktami. Alternatywą są serwisy typu DaWanda.pl, oferujące wyłącznie produkty wykonywane ręcznie.

Niepowtarzalne dekoracje świąteczne

wielkanoc hand-made - DaWandaSklepy z tzw. ,,Handmade’m” to nowość, która przyszła do nas oczywiście z zachodu. Za granicą, wspomniany wyżej serwis jeszcze przed wejściem na polski rynek miał ponad dwa miliony zarejestrowanych użytkowników. Powoli także Polacy przekonują się do rękodzieła, wykonywanego przez firmy lub też osoby prywatne. Często właśnie produkty tej drugiej grupy aspirują do miana prawdziwych dzieł sztuki.

Wielkanoc to Wielkanoc – baranki, kurczaki, pisanki

wielkanoc hand-made - DaWandaNa Wielkanoc polecane są przede wszystkim popularne motywy. Nawet baranki, kurczaczki czy zajączki potrafią jednak wyglądać niebanalnie i skutecznie dodawać pomieszczeniom blasku i stylu. Prezentowane na zdjęciach wariacje na temat to tylko niektóre wynalazki twórców handmade’u. Większość produktów można na zamówienie personalizować – tak, by pasowały do aranżacji naszego wnętrza.

wielkanoc hand-madeZachęcając do wyboru stylowych dekoracji, życzymy Państwu zdrowych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *